Lewandowska nie wytrzymała. Zaatakowano jej rodzinę

Lewandowska nie wytrzymała. Zaatakowano jej rodzinę

Anna Lewandowska po raz kolejny znalazła się pod ostrzałem krytyki. Tym razem słynna trenerka nie wytrzymała. Nic dziwnego, każdy zachowałby się tak samo, w końcu zaatakowano jej rodzinę.

Anna Lewandowska pada ofiarą nieprzyjemnych, ostrych komentarzy właściwie odkąd pokazuje się przy boku Roberta Lewandowskiego. Niedawno musiała walczyć z personalnym hejtem dlatego, że reprezentacja Polski nie poradziła sobie na mundialu.

Teraz Ania Lewandowska nie wytrzymała, a to dlatego, że hejterzy nie zaatakowali jedynie jej, ale całą jej rodzinę. Tym razem powodem agresji ze strony internautów jest... aktywność trenerki w mediach społecznościowych!

Anna Lewandowska odpowiada hejterom

- Skoro ciągle ćwiczysz to jak znajdujesz czas dla córki i Lewego? Na zdjęciach widać ze ciągle odpoczywasz. Musisz poświęcać więcej czasu dla rodziny, a nie Instagrama. Instagram ci szczęścia nie da, nie przytuli, i nie ukocha - napisał ktoś z internautów i tym samym skłonił Anię do ostrej odpowiedzi. - Nie często, cały rok pracujemy, jeżdżę na różne swoje projekty, a przede wszystkim poświęcam czas córce. A wyjazd na tak zwany "odpoczynek " zawsze mamy dwa razy do roku. Więc zdecydowanie... Chyba źle obserwujesz - napisała Anna, wyraźnie poddenerwowana. Myślicie, że wdawanie się w dyskusję z hejterami jest dobrym pomysłem? Nie od dziś wiadomo, że tak czy siak mają oni swoje zdanie na wszystko i niekoniecznie dają się przekonać celebrytom do tego, co mają w głowach. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Nie do wiary! Słynna para polskiego sportu rozstała się
  2. Posłowie PiS tracą grunt pod nogami. Flagowy projekt obrócił się przeciwko nim
  3. Kilka zasad, dzięki którym zrobisz idealną kreskę eyelinerem
  4. PRAWDZIWA MAKABRA! W jej domu odkryto stos martwych zwierząt
  5. Tragedia. Aktorka jest w ciężkim stanie, trafiła na OIOM
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News