"Ogarnijcie się trochę". Atak na Lewandowskich w Internecie

"Ogarnijcie się trochę". Atak na Lewandowskich w Internecie

Anna Lewandowska i jej mąż Robert chętnie dzielą się w mediach społecznościowych swoim życiem. Cieszą się sympatią wielu fanów, jednak nawet im zdarza się solidna porcja krytyki. Tym razem małżeństwo Lewandowskich zostało poważnie zaatakowane przez internautów.

Anna Lewandowska potrafiła wywołać zachwyt swoim postem z okazji Walentynek. Elegancka sesja zdjęciowa z mężem i wzruszający dopisek mówiący o miłości podbiły serca fanów. Robert Lewandowski miał mniej szczęście. Udostępnił zdjęcie, które mocno podzieliło wielbicieli sportowca. Internauci nie szczędzą słów krytyki pod adresem rodziny. Robert Lewandowski udostępnił na swoim profilu na Instagramie urocze zdjęcie. Widać na nim, jak piłkarz siedzi na podłodze z córką Klarą, nazwaną przez niego "małą księżniczką". Sportowiec bawi się z dzieckiem maskotkami w kształcie owoców. Dziewczynka zdaje się bardzo zainteresowana zabawą, a tata czule patrzy na swoją pociechę. Dodanie zdjęcie, na którym Robert Lewandowski beztrosko bawi się z córką, rozczuliło część internautów. Piłkarz ma teraz trudny czas: przygotowuje się do ważnych meczów. Niedługo Bayern Monachium czeka ciężkie starcie z Liverpoolem w Lidze Mistrzów. Każda chwila spędzona na rodzinnym wypoczynku jest tym bardziej cenna.

Anna Lewandowska nie jest wzorową mamą?

Niewinne zdjęcie Roberta i Klary podzieliło internet. Rodzice muszą teraz zmierzyć się z ostrą krytyką swoich fanów, którzy nie szczędzą ostrych słów. Wszystko przez jeden mały szczegół, który wiele mówi o Lewandowskich. Na zdjęciu widać, że skarpetka, którą Klara ma założoną, jest dziurawa. Dziewczynce wystaje duży paluszek. To oburzyło znaczną część obserwujących profil sportowca na Instagramie. - Przepraszam, ale czy córka państwa Lewandowskich, powtarzam, LEWANDOWSKICH, chodzi w skarpetkach z dziurą?! - komentuje jeden z internautów. - Tyle pieniędzy mają, a dziecko w dziurawych skarpetkach chodzi. Wstyd - dodaje kolejny. - Ogarnijcie się! Jak można pokazywać zdjęcie dziecka z DZIURAWĄ SKARPETKĄ? Chyba można było ją zmienić - oburza się fanka. Negatywnych komentarzy jest dużo więcej. Komentujący nie mogą zrozumieć, jak tak bogata i popularna para może pozwolić aby dziecko chodziło w skarpetkach z dziurą. Ten temat zdecydowanie zdominował sekcję komentarzy. Czyżby Anna Lewandowska przestała się jawić fanom jako wzorowa mama przez ten szczegół?
DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM

Fani próbują bronić Lewandowskich

Negatywna fala komentarzy szybko doczekała się odpowiedzi. Niektórzy fani zaczęli zwracać uwagę na autentyczność zdjęcia i szczerze pokazanie życia codziennego. Obrońcy Lewandowskich są rozczuleni dziurką, przywołują też własne wspomnienia lub dają za przykład własne dzieci. Dla nich dziura w skarpetce jest normalnym elementem dzieciństwa. - Czy wy myślicie, ze "Ann" nie przemyślała tego zabiegu i nie zrobiła zdjęcia po to, aby wywołać efekt typu: jestem normalną dziewczyną z sąsiedztwa? - spekuluje internautka. Anna Lewandowska krytykowana po zdjęciu męża Instagram ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Kim jest ojciec Agnieszki Chylińskiej? Tego nie spodziewali się nawet najwierniejsi fani!
  2. Legendarna piosenkarka popełniła samobójstwo. Zaplanowała je ze szczegółami
  3. Dzisiaj wieczorem setki tysięcy osób włączą Polsat. Jeden z najlepszych filmów tej dekady
  4. „To jest dla mnie smutny wywiad”. Wzruszające słowa Roberta Janowskiego o żonie
  5. W środę fani Jana Pawła II siądą przed telewizorami. Nieznany materiał o papieżu
  6. HGA Media - duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
  Następny artykuł