Najpierw poinformowali o ciąży, teraz przekazali kolejną niespodziewaną nowinę. Lewandowscy się wyprowadzają

Najpierw poinformowali o ciąży, teraz przekazali kolejną niespodziewaną nowinę. Lewandowscy się wyprowadzają Źródło: Instagram/annalewandowskahpba

Anna Lewandowska wraz z Robertem Lewandowskim ewidentnie nie potrafią usiedzieć na miejscu. Dosłownie i w przenośni. Ledwo co ogłosili, że spodziewają się drugiego dziecka, to nagle okazuje się, że para ma ambitny plan - chce się przeprowadzać. Fani zastanawiają się, jak to wpłynie na ciążę Anny Lewandowskiej.

Anna Lewandowska ma przed sobą kilka ciężkich miesięcy. Niezależnie od tego, jak bardzo jest się na nią przygotowaną, ciąża to trudne doświadczenie. Dlatego niektórych może bardzo zaskoczyć informacja, że wraz z mężem, Robertem Lewandowskim, planują wkrótce przeprowadzkę. To z pewnością nie będzie obojętne dla samopoczucia przyszłej mamy, zwłaszcza, że dziecko ma przyjść na świat już w marcu.

Anna Lewandowska cieszy się na przeprowadzkę

Kiedy Robert Lewandowski po strzelonym golu biegł przez boisko z piłką pod koszulką i kciukiem w ustach, nikt już nie miał wątpliwości, że w ten sposób chciał pochwalić się tym, że wkrótce po raz drugi zostanie ojcem. Para 31-latków ogłosiła też, że wkrótce czeka ich kolejna zmiana. Zamierzają zamienić mieszkanie na większe.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ponieważ planują dużą rodzinę, dotychczasowe lokum na Mokotowie przestało im odpowiadać. W czerwcu przenieśli się pod tymczasowy adres nieopodal Łazienek Królewskich, a teraz czekają na wykończenie nowego mieszkania. 

Para ma ambitne plany

Anna Lewandowska przyznała, że bardzo zależy jej na tym, aby nowe mieszkanie było przystosowane do potrzeb dzieci. Dlatego para chce mieć w nowym lokum co najmniej dwa pokoje dziecięce, aby maluchy miały gdzie spać i się bawić. Zależy im także na tym, aby znalazło się w nim miejsce na naukę gry na pianinie, gdyż ich córka, Klara, przejawia zainteresowanie muzyką i bardzo lubi bawić się melodiami wspólnie z babcią.

Dzisiaj grzeje: 1. Staruszka zapukała do sąsiada i prosiła o obierki z ziemniaków. Gdy poznał jej powód prawie zemdlał
2. Edyta Górniak dostała SMS-a i osunęła się na ziemię. Treść o śmiertelnym wypadku zmroziła gwiazdę

- Pochodzę z muzycznej, artystycznej rodziny. Moja mama i babcia są bardzo umuzykalnione. Klarcia lubi, jak babcia Marysia śpiewa kołysankę, specjalnie dla córeczki napisaną przez wspaniałego kompozytora i przyjaciela rodziny, Andrzeja Krauzego, z tekstem Ewy Żylińskiej - powiedziała w rozmowie z mediami Anna Lewandowska.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pazerny nastolatek wystawił matce rachunek za obowiązki domowe. Tak go załatwiła, że odebrało mu mowę
  2. "Córka" Strasburgera komentuje narodziny jego dziecka. Wyjawia prawdę o jego ojcostwie
  3. Błaga już tylko o modlitwę i pilną pomoc. Rodzinny koszmar gwiazdy "M jak miłość", trwa dramatyczna walka o życie
  4. Klasa sama w sobie. Tak Beata Tyszkiewicz zareagowała na słowa szowinisty Żuławskiego o jej biuście
  5. Wielkie ZAMIESZANIE z wypłatą trzynastej emerytury. Może ona naruszyć dyscyplinę

źródło: pomponik

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News