Niebywałe, jakie zdjęcie Anna Lewandowska pokazała tuż po porodzie. Wszystko widać

Niebywałe, jakie zdjęcie Anna Lewandowska pokazała tuż po porodzie. Wszystko widać Źródło: Instagram.com annalewandowskahpba

Anna Lewandowska nie ma zamiaru próżnować po porodzie i już zapowiada, że niedługo weźmie się do roboty. Trenerka niedawno urodziła drugą córkę, wyczekiwaną zarówno przez nią, jak i jej męża Roberta Lewandowskiego, a także przez ich fanów. Gwiazda opublikowała w sieci wiele mówiące zdjęcie, wielbiciele nie mogą uwierzyć.

Anna Lewandowska nie zwalnia tempa, gwiazda ledwo urodziła dziecko, a już zapowiada rozpoczęcie starań o powrót do sylwetki sprzed ciąży. Sławna trenerka zamieściła w swoich mediach społecznościowych nowe zdjęcie, zaskoczeni fani mogli zobaczyć na fotografii pośladki gwiazdy.

Anna Lewandowska 6 maja 2020 roku urodziła drugą córkę, Laurę

Kiedy Anna i Robert Lewandowscy ogłosili, że spodziewają się drugiego dziecka, ich fani byli bardzo podekscytowani. Wspólnie ze słynnym sportowym małżeństwem odliczali miesiące, a później dni, do porodu uwielbianej przez Polaków trenerki. Laura Lewandowska przyszła na świat 6 maja, o czym poinformował fanów za pomocą Instagrama dumny piłkarz. To druga córka pary, jej starsza siostra, Klara, skończyła w tym roku 3 lata.

Żona jednego z najlepszych polskich piłkarzy nie ma zamiaru długo odpoczywać po ciąży. Anna Lewandowska udostępniła nowe zdjęcie na swoim Instagramie, do którego dołączyła tajemniczą zapowiedź. Fani byli zaskoczeni tym, co przeczytali na profilu świeżo upieczonej mamy.

Anna Lewandowska nie próżnuje, zaledwie chwilę po porodzie zapowiada powrót na siłownię

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Na zdjęciu, które Lewandowska udostępniła w swojej relacji na Instagramie widać dwie połączone fotografie jej pośladków. Gwiazda dołączyła do nich opis sugerujący, że już za chwilę ponownie wróci na salę treningową. Po wpisie fani domyślają się, że trenerka przygotowała nowy cykl ćwiczeń dla mam, które chcą szybko powrócić do swojej kondycji sprzed ciąży.

- Co prawda moje pośladki nie wyglądają tak, jak na zdjęciu (sprzed ciąży). Ale ważne, że mam cel. A tak serio, to zapowiedź tego, co przygotowałam dla Was już jutro! - napisała Anna Lewandowska pod zdjęciem swoich pośladków.

Dzisiaj grzeje: 1. Media obiegła przykra wiadomość o śmierci. Biały Dom pogrążony w żałobie
2. 30-letnia córka Cezarego Pazury wygląda nieziemsko. Właśnie zrobiła niezwykłą rzecz

Anna Lewandowska nie rezygnowała z siłowni niemal do samego porodu. Dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu gwiazda doskonale wie, które ćwiczenia są dla niej bezpieczne. Wielu fanów trenerki już nie może się doczekać jej powrotu na siłownię i nowego projektu, który dla nich przygotowała. Na razie muszą jednak cierpliwie poczekać, bo gwiazda nie ma zamiaru zdradzać więcej szczegółów.


Instagram.com annalewandowskahpba

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ratownicy wiedzieli, jak wielka fala porywa sportowca. Odnaleziono jego ciało
  2. Kibice mogą wrócić na stadiony już niedługo. Znamy szczegóły planu PZPN, decyzja zależy od jednego człowieka
  3. Tuż przed porodem Małgorzata Rozenek dostała powalającą wiadomość. Nie mogła powstrzymać swojej reakcji
  4. W końcu Monika Mrozowska z "Rodziny zastępczej" przerywa milczenie. Porażające słowa, współczujemy
  5. Niespodziewana śmierć uwielbianej kobiety wstrząsnęła wszystkimi. Teraz zrozpaczeni bliscy proszą o pomoc
  6. Zaczęła myć truskawki specjalnym specyfikiem i nagle zbladła przez widok, który się ukazał. Uważajcie, w truskawkach mogą kryć się robaki

źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News