Tego się nie spodziewaliśmy! Anna Lewandowska zmienia podejście do diety i treningu

Tego się nie spodziewaliśmy! Anna Lewandowska zmienia podejście do diety i treningu Źródło: Instagram/Anna Lewandowska

Anna Lewandowska kojarzona jest przede wszystkim z żelazną dyscypliną treningową, od której nie może być żadnych odstępstw. Jej ostatni wpis w mediach społecznościowych sugeruje, że słynna trenerka zmieniła swoje podejście do diety i treningu. Czegoś takiego się nie spodziewaliśmy.

Anna Lewandowska jest dla wielu kobiet wzorem do naśladowania. Nie tylko zachwyca doskonałą sylwetką, ale również daje się poznać jako dobra żona i mama. Osoby, które miały okazję z nią współpracować przyznają, że jest też wspaniałą szefową. Nie ma wątpliwości, że Anna Lewandowska osiągnęła swoje życiowe sukcesy dzięki żelaznej dyscyplinie.

Zdrowy styl życia, odpowiednia dieta, aktywność fizyczna - te wartości żona Roberta Lewandowskiego regularnie promuje w mediach społecznościowych. Fani trenerki fitness są przekonani, że na liście jej priorytetów dieta i trening zajmują czołowe miejsca. Jak się jednak okazało, Anna Lewandowska ostatnio zweryfikowała swoje podejście do życia.

Anna Lewandowska zmieniła podejście do treningu i diety. Jej wpis mówi wszystko

Tego fani Anny Lewandowskiej z pewnością się nie spodziewali. Wiele osób sądziło zapewne, że typowy dzień Anny Lewandowskiej rozpoczyna się od treningu. Jak się jednak okazało, słynna trenerka zweryfikowała ostatnio swoje priorytety i otwarcie przyznała to na swoim profilu na Instagramie

- Jeszcze niedawno, każdy mój dzień zaczynałam zwyczajnie.. treningiem. Dziś mam dużo więcej do zrobienia. Robię coś, bez czego nie mogłabym funkcjonować - tak rozpoczęła swój wpis Anna Lewandowska, a następnie zdradziła, jak obecnie rozpoczyna swój dzień.

- Najpierw myślę o szczęściu, które mnie spotkało. Odczuwam ogromną wdzięczność, którą mogłabym obdzielić cały świat. Przytulam śpiącego jeszcze męża, po czym na palcach zaglądam do córeczki, aby popatrzeć na jej spokojny sen (pod warunkiem, że nie zostanę uprzedzona). Dziękuję za łaski i energię płynącą od ludzi. To dla mnie bezcenny czas - napisała szczęśliwa żona Roberta Lewandowskiego i mama małej Klary.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Trening nie jest priorytetem. Rodzina jest na pierwszym miejscu

Wpis w mediach społecznościowych nie pozostawia wątpliwości. Anna Lewandowska na pierwszym miejscu postawiła swoich bliskich, którzy dają jej siłę i motywację do codziennych zmagań. Trening i dieta nadal odgrywają ważną rolę w jej życiu, jednak nie są absolutnym priorytetem.

Do takich refleksji słynna trenerka doszła podczas urlopu, który wraz z najbliższymi wpędza w ciepłych krajach:

- Kilka dni refleksji podczas urlopu dało mi wielką moc. A teraz biorę głęboki wdech i wydech, uśmiecham się do Ciebie i zaczynam pracę, którą kocham - napisała ulubienica Polek na swoim profilu na Instagramie. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Media nie znały całej prawdy dot. "wyrzucenia" Kurdej-Szatan. Pracownik TVP przypadkiem ujawnił wszystko, będziecie zdziwieni
  2. Benedykt XVI dostał udaru? Watykan zabiera głos ws. niepokojących doniesień
  3. 29-letnia córka Foremniak w ogóle nie pojawiała się w mediach. Jest zupełnie niepodobna do mamy, ogromne zaskoczenie
  4. Ponure doniesienia z Wielkiej Brytanii. Wypadek z udziałem konwoju księżnej Kate

źródło: Kozaczek 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News