Anna Lewandowska wiadomość
Instagram annalewandowskahpba
Joanna Szwalikowska - 16 Listopada 2020

Lewandowska dostała wiadomość w samolocie. Gdy ją przeczytała, natychmiast rzuciła się w stronę stewardessy

Anna Lewandowska na własnej skórze odczuła jak pechowy może stać piątek trzynastego. Sławna trenerka i żona piłkarza Roberta Lewandowskiego przeżyła bardzo stresującą przygodę. Zgubiła torebkę, a wraz z nią wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy, jak klucze, portfel czy dokumenty. Na szczęście uzyskała pomoc. Nagła wiadomość, którą otrzymała, sprawiła, że zaparło jej dech.

Anna Lewandowska należy do grona najpopularniejszych kobiet w kraju. Ma tysiące fanów, którzy regularnie zasypują ją wiadomościami. Z pewnością nadążenie za nimi wszystkimi jest dużym wyzwaniem. Tym razem informacja, jaką otrzymała, była jednak zupełnie inna niż wszystkie.

Anna Lewandowska otrzymała wiadomość, po której przeczytaniu ogarnęła ją panika

Znana trenerka postanowiła opowiedzieć w mediach społecznościowych o tym, co spotkało ją w piątek trzynastego. Lewandowska podróżowała z Polski do Niemiec, gdzie czekała na nią rodzina. Pośpiech oraz zamieszanie sprawiły, że nieopatrznie zostawiła torebkę na lotnisku w Warszawie. W środku znajdowały się najważniejsze rzeczy.

Od dzisiaj nowe zasady kwarantanny w całej Polsce. Mamy potwierdzenie, sanepid rezygnujeOd dzisiaj nowe zasady kwarantanny w całej Polsce. Mamy potwierdzenie, sanepid rezygnujeCzytaj dalej

W torebce znajdowały się między innymi klucze, portfel czy dokumenty. Żona Roberta Lewandowskiego prawdopodobnie jeszcze przez jakiś czas nie zorientowałaby się, co się stało, gdyby nie jedna z jej obserwatorek, która wysłała do gwiazdy wiadomość na Instagramie. Jak się okazało, fanka znalazła torebkę i usiłowała skontaktować się z jej właścicielką, aby oddać jej własność.

- Piątek trzynastego. Właśnie miałam przygodę, wracając do domu z Warszawy do Monachium. Leciałam samolotem i będąc w samolocie wzięłam sobie telefon myśląc, no tak jak codziennie będę odpisywała teraz na kilka wiadomości. W momencie wejścia we wiadomości "inne", których dostaje tysiące i w momencie, jak odpisywałam na jedną z wiadomości to dostałam kolejną o treści: Pani Aniu zgubiła pani torebkę na lotnisku - relacjonowała Lewandowska w swojej relacji na InstaStories.

W tamtym momencie trenerkę dosłownie zmroziło. W końcu znajdowały się tam wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy, bez których miałaby dość duży problem w kontynuowaniu swoich dalszych planów. Natychmiast pobiegła do stewardessy pokładowej.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Tajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówTajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówCzytaj dalej

- Więc pomyślałam sobie tylko jedno: Mam tam portfel, dokumenty, prawo jazdy, dowód, kartę bankową, klucze do auta, które stoi na lotnisku, klucze do domu, a w niedzielę miałam wylecieć z moimi dziewczynkami w jedno miejsce - opowiadała dalej Lewandowska.

Żona znanego piłkarza natychmiast rzuciła się w stronę wyjścia z samolotu i chciała z niego wysiąść. Wówczas stewardessa poinformowała, że może ją wypuścić, jednak później nie będzie miała możliwości, by wsiąść ponownie. Taka procedura obowiązuje w związku z reżimem sanitarnym, będącym efektem epidemii koronawirusa,

- Więc podbiegłam szybko do stewardessy, którą serdecznie pozdrawiam, bardzo miła i chciała mi bardzo pomoc, ale było tylko pięć min do wylotu i "możemy panią cofnąć ale pani nie poleci". Zdecydowałam, że oczywiście wracam do domu i napisałam szybko do mojego przyjaciela, żeby odebrał tę torebkę. Ta dziewczyna czekała, skontaktowała się. Bardzo Aniu dziękuję, notabene moja imienniczka - relacjonowała dalej Anna.

Dzisiaj grzeje:

1.Od dzisiaj obowiązkowe testy na koronawirusa dla grupy Polaków. Niespodziewana wiadomość

2. Ferie zimowe 2021. Rząd odwoła coroczną przerwę w nauce? Już wszystko wiadomo

3. Śmierć przyszła nagle. Nie żyje aktor znany z "M jak miłość", "Na wspólnej", "Barw szczęścia" i wielu innych serialów

Na szczęście osoba, która odnalazła torebkę, okazała się wierną fanką, która zrobiła wszystko, aby jej idolka odzyskała swoją własność. Trenerce pomógł przyjaciel, który odebrał znalezione cenne rzeczy. Anna była pod wrażeniem serdeczności otaczających ją ludzi, którzy ze wszelkich sił starali się jej pomóc.

- To bardzo miłe, że w takich dziwnych, ciężkich czasach są tacy kochani ludzie. W niedzielę zostaję w domu - podsumowała Anna Lewandowska.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nowe zasady kwarantanny w Polsce. Sanepid rezygnuje
  2. Dwa jamniki wkradły się do zagrody lwa. Dziki kot zareagował natychmiast
  3. Lekarz z SOR-u zdradził, co wyrabia się za zamkniętymi drzwiami. Polacy nie mieli pojęcia
  4. Zacznie się 18 listopada dokładnie o 18:00, mamy potwierdzenie. Ogromne utrudnienia, pojawią się tłumy
  5. Jerzy Owsiak usłyszał wyrok. "Świat się zmienia na naszych oczach"
  6. Jeszcze zdrowsza wersja tradycyjnej ćwikły. Zrób ją z kiszonych buraków i ciesz się niepowtarzalnym smakiem
  7. Józef z "Rolnik szuka żony" publicznie upomniał Apolonię: "o czym Ty piszesz?". Bitwa na słowa w sieci
Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Wirtualna Polska, Plejada, Instagram

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News