Pilny apel Anny Lewandowskiej. Sytuacja jest dramatyczna, trzymamy kciuki

Pilny apel Anny Lewandowskiej. Sytuacja jest dramatyczna, trzymamy kciuki Źródło: instagram.com annalewandowskahpba

Anna Lewandowska nie była w stanie dłużej milczeć. Przerwała ciszę, pilnie apelując do wszystkich obserwatorów. Okazuje się, że sytuacja już jest dramatyczna, a może być jeszcze gorzej.

Anna Lewandowska od lat działa na pełnych obrotach i choć kilka miesięcy temu została mamą po raz drugi, zatem spadł na nią podwójny obowiązek, tempa pracy nie zwolniła nawet na moment. Również, gdy Robert w domu stał się raczej gościem i cały czas spędzał na boisku, przygotowując się do Ligi Mistrzów, Ania łączyła opiekę nad Klarą i Laurą z własnymi treningami, motywowaniem obserwatorek i promowaniem swojego sklepu ze zdrową żywnością oraz kosmetykami. W tym całym ferworze obowiązków Lewandowska znajduje też czas na angażowanie się w nieco inne sprawy, a przede wszystkim te, które szczególnie nią wstrząsnęły. 

Anna Lewandowska apeluje do fanów. Sytuacja jest fatalna 

Żona "Lewego" nie mogła siedzieć bezczynnie, gdy na wyspie Lesbos 13 tysięcy osób, po ogromnym pożarze w obozie dla uchodźców w Morii, zostało pozbawionych dachu nad głową, dostępu do żywności i wody. Na InstaStory udostępniła kilka zdjęć z miejsca tragedii, a później zachęciła obserwatorów do odwiedzenia profilu Agaty Młynarskiej, która dokładniej przytoczyła dramatyczną sytuację uchodźców. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

W swoim krótkim apelu Ania zwróciła uwagę, że gdy wojsko odmówiło im pomocy humanitarnej, kilkanaście tysięcy osób spędziło kilka dni śpiąc na drodze pod gołym niebem, bez picia i jedzenia. Az 63% z nich to kobiety i dzieci.

 - Zobaczcie story pani Agaty Młynarskiej. W efekcie czego większość z 13 tysięcy osób nie jadło od 4 dni, śpiąc pod gołym niebem bez dostępu do bieżącej wody - zwraca się do obserwatorów wstrząśnięta całą sytuacją Lewandowska. 

Z kolei na profilu Agaty Młynarskiej możemy znaleźć oddzielny post poświęcony tragedii uchodźców, w którym udostępniła stronę, gdzie została utworzona zbiórka pieniędzy dla potrzebujących. 

Dzisiaj grzeje: 1. Tomasz Komenda spojrzał w kamerę i powiedział słowa do ojca zgwałconej i zabitej dziewczyny. Wszyscy je zapamiętają

2. Tragiczny wypadek. Samochód osobowy z impetem wjechał pod ciężarówkę. Zginęła jedna osoba

3. Tysiące osób w żałobie, nie żyje zasłużony Polak. Przedwczesna śmierć przekreśliła wiele planów

- Oto miejsce do wpłacania pieniędzy na pomoc uchodźcom w Moria. 13 tysięcy ludzi zostało bez picia, jedzenia i dachu nad głową. Są dzieci, kobiety w ciąży, chorzy. [...] Nagłaśniajcie, przekazujcie info, organizujcie pomoc. Każda złotówka! - pisze w poście Agata Młynarska. 

instagram.com annalewandowskahpba

Najlepsze newsy dnia:

  1. Uwaga, ogromne utrudnienia w PKO BP. Klienci z całej Polski zostali bez dostępu do konta
  2. PlayStation 5 będzie znacznie tańsze niż zakładano? Najnowsze przecieki o cenie konsoli Sony
  3. Rodzinny sekret Beaty Szydło wyszedł na jaw. Sąsiedzi wszystko wygadali, ciężko uwierzyć
  4. Już dziś wieczorem Polsat pokaże megahit, miliony Polaków zasiądą przed telewizorami. TVP i TVN zostaną zdeklasowane
  5. Polsat przekazał tragiczną wiadomość. Nie żyje wybitny polski aktor
  6. Przed śniadaniem wypij cudowną misksturę, która podkręci Twój metabolizm. Wystarczą 3 składniki, na pewno masz je w kuchni

Źródło: Instagram 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News