Anna Lewandowska wreszcie pokazała zdjęcie, na którym Klara nie ma zakrytej twarzy

Anna Lewandowska wreszcie pokazała zdjęcie, na którym Klara nie ma zakrytej twarzy Źródło: Instagram.com/@annalewandowskahpba

Anna Lewandowska dba o prywatność Klary i nie publikuje jej twarzy. Zdania fanów trenerki są podzielone, bowiem jedni uważają, że jest to dobra decyzja, a inni natomiast otwarcie krytykują Anie i posądzają ją nawet o hipokryzję. Ku ich uciesze, żona Roberta właśnie zamieściła w sieci zdjęcie, na którym nie zasłoniła twarzy córeczki.

Anna Lewandowska wreszcie pokazała w mediach społecznościowych zdjęcie swojej córki Klary, na którym jej twarz nie jest ukryta. Obserwatorzy długo czekali na moment, a w końcu ich marzenia się spełniły. Nic dziwnego, że gdy tylko post pojawił się w sieci, wywołał spore poruszenie wśród internautów. Zdecydowana większość zwróciła uwagę na jeden mały szczegół. 

Anna Lewandowska pokazała Klarę 

Zaledwie dzień temu, na oficjalnym Instagramie trenerki, pojawiła się fotografia małej Klary, na której widzimy, jak ta w najlepsze bawi się w basenie z kulkami.

- Czasem pogoda zatrzymuje nas w domu i wtedy pojawia się pytanie, jak spędzić czas z maluchem, aby nie wkradła się nuda - zaczęła swój wpis Lewandowska.

Jest to pierwsze zdjęcie, na którym żona Roberta Lewandowskiego nie zasłoniła twarzy córki, ani nie kazała ustawić jej się do obiektywu tyłem, za co była do tej pory bardzo często krytykowana. Co prawda fotografia jest dość rozmazana, jednak to nie przeszkadza w przyjrzeniu się dziewczynce. Być może Ania przekona się do upubliczniania wizerunku Klary i już niebawem uraczy wszystkich zdjęciem swojej pociechy w pełnej okazałości.  

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Jeden szczegół zwraca szczególną uwagę 

Choć fani Lewandowskiej długo czekali na ten moment, zamiast na twarz dziewczynki, uwagę zwrócili na coś zupełnie innego. Na kolejnym zdjęciu Klara znajduje się tyłem do obiektywu, przez co wyraźnie widać jej bose i o dziwo, brudne stopy. Internauci nie byli wstanie udawać, że nie widzą czegoś tak niewiarygodnego i od razu rzucili się do komentowania. 

- Czyżby to świadczyło o brudzie w domu? O brudnej podłodze dokładnie? - pyta zaciekawiona internautka. 

Nie brakuje jednak osób, które murem stanęły w obronie swojej ulubienicy. Inne mamy chętnie podkreślały, że ich dzieci również brudzą sobie stopy podczas codziennej zabawy. Wygląda na to, że sama Ania ubiegła swoich obserwatorów i publikując zdjęcie, w opisie zaznaczyła, że wręcz kocha takie stópki u swojej córki. 

- Ps. Brudne stopki kocham najbardziej. Szczęśliwe dziecko - napisała.  

instagram/annalewandowskahpba/

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kobieta piła napój przez słomkę. Następnego dnia już nie żyła. Gdy lekarze ją zobaczyli, byli PRZERAŻENI
  2. Ewa Farna poruszyła cały internet tym zdjęciem. Fanom wyszły oczy z orbit, gdy zobaczyli jak SCHUDŁA
  3. Tragedia. Uwielbiany gwiazdor programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" jest sparaliżowany
  4. Cała Polska podaje dalej! Niezwykle pilny apel policji ws. Dawida Żukowskiego
  5. Zwrot ws. poszukiwań Dawida Żukowskiego. "Już nigdy nie zobaczysz syna"
  6. Jest nadzieja dla Dawidka! Pokrzepiające informacje

Źródło: instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News