Anna Lewandowska w końcu przerwała milczenie. Opowiedziała o swojej ciężkiej chorobie i kłótniach z mężem, dla wielu to szok

Anna Lewandowska w końcu przerwała milczenie. Opowiedziała o swojej ciężkiej chorobie i kłótniach z mężem, dla wielu to szok Źródło: youtube.com/tvnpl

Anna Lewandowska zdecydowała się głośno opowiedzieć o tym, jak wygląda jej związek z Robertem. Nie zawsze jest różowo. Sportsmenka wyznała też kilka szczegółów o swojej tajemniczej i ciężkiej chorobie.

Anna Lewandowska nie jest osobą, która obnosi się swoją prywatnością - widać, jak mocno chroni wizerunek małej Klary. Nie jest też kobietą, która okazuje swoje słabości, ponieważ przez lata nauczyła się mieć "twarde tyły". W wywiadzie dla "Twojego Stylu" postawiła jednak na szczerość.

Anna Lewandowska opowiedziała o swojej chorobie

Celebrytka od dawna chorowała na astmę. Wspomina, że ta właśnie dolegliwość mogła przekreślić jej sportowe plany i marzenia.

- Koledzy mówili: Anka, nie startuj, bo się udusisz. (...) Chciałam być w kadrze, więc nie były mowy o lekach na astmę. Zmieniłam dietę, zaczęłam się zdrowiej odżywiać. I chyba dzięki uporowi zwalczyłam chorobę - wyznała.

Potem trenerka zaczęła opowiadać o momencie przeniesienia się do Monachium i podjęciu decyzji planowania dziecka. Anna nie mogła długo zajść w ciążę. Nie wyznała jednak co to za schorzenie.

- Reagowałam po swojemu: uciekałam, zamykałam się w sobie, szłam na trening i siedziałam w sali trzy godziny, żeby zagłuszyć myśli. To był najtrudniejszy moment w życiu - powiedziała żona Lewego.

Z kolei w książce o Robercie można przeczytać, że gole nie zawsze go cieszyły, ponieważ martwił się o swoją żonę. Trwało to rok, a leki spowodowały takie spustoszenie organizmu, że musieli odłożyć decyzję o dziecku.

- Robert to czuł, wiedział, co przeżywam. Mówił “Ania, nie uciekaj”. Nie mógł się skupić na boisku. Ukrywaliśmy przyczyny, a media go wtedy nie oszczędzały. W końcu wyszłam z choroby - tak o ciężkich chwilach opowiedziała znana sportsmanka.

Lewandowscy potrafią się nadzwyczaj szybko godzić

Anna Lewandowska powiedziała też o tym, jak wygląda ich życie po tej drugie stronie medalu. Nie ukrywa, że czasem się kłócą, jak to bywa w każdej rodzinie. Zazwyczaj do nieporozumień dochodzi z powodu tego, że to Lewa jest w gorącej wodzie kąpana i chciałaby wszystko zrobić nie tylko sama, ale "już teraz zaraz".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Bywa, że się kłócimy, jak to w rodzinie, ja czasem potrafię być zadziorą. Następnego dnia Robert strzela bramkę, jest w dobrym humorze, pyta, czy dam mu buziaka, a ja mówię: “Nic nie słyszę”. Ale męczymy się, gdy się do siebie nie odzywamy. Zazwyczaj po 15 minutach już panuje zgoda - tak wyglądają rodzinne sprzeczki u Lewandowskich.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Agnieszka Chylińska tym razem przeszła samą siebie. Pospadacie z krzeseł na ten widok. Fani do teraz nie mogą dojść do siebie!
  2. Ujawniono prawdę o tożsamości Danuty Wałęsy. Te informacje elektryzowały miliony Polaków. Zdębiejecie! Nikt o tym wcześniej nie wiedział
  3. Zdjęcie Karoliny Szostak bez makijażu podbija sieć. Widać na nim wszystkie niedoskonałości, oniemiejecie
  4. Szokujące zachowanie Grabowskiego na planie "Świata wg Kiepskich". Jak on tak mógł?!
  5. Panika w dużym polskim banku. Klienci masowo zaczęli wypłacać pieniądze, szokujące wydarzenia w Polsacie
  6. Pilny alarm IMGW w TVN na piątek i sobotę dla połowy Polski. Sytuacja jest bardzo poważna, lepiej zostańcie w domach

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News