Lewandowska może być z siebie dumna. TVN jest z niej tak zadowolony, że może liczyć na nagrodę

Lewandowska może być z siebie dumna. TVN jest z niej tak zadowolony, że może liczyć na nagrodę Źródło: instagram/annalewandowskakpba/

Anna Lewandowska ma co świętować. Jak mogliśmy się ostatnio dowiedzieć, trenerka już niebawem otrzyma od TVN-u specjalną nagrodę, której zapewne pozazdrości jej wiele osób. Robert zdecydowanie może być dumny ze swojej żony.

Anna Lewandowska właśnie odniosła swój kolejny, zawodowy sukces. Żona Roberta spełnia się nie tylko jako mama, partnerka, trenerka oraz dietetyczka. Właśnie dowiedzieliśmy się, że trenerka otrzyma od swojego nowego pracodawcy niesamowitą nagrodę. TVN jest z niej niezwykle zadowolony i postanowił pokazać to w najlepszy z możliwych sposobów. 

Anna Lewandowska prowadzi swój własny program 

Dopiero od niedawna, w programie śniadaniowym "Dzień Dobry TVN" możemy oglądać Anię, lecz tym razem nie siedzącą na kanapie i udzielającą kolejnego wywiadu. Trenerka prowadzi bowiem swój własny cykl o nazwie "Sztuki walki". Żona Roberta przeprowadza w nim wywiady z mniej lub bardziej znanymi osobami, a także udziela przydatnych porad w kwestii sztuk walki.

Jakiś czas temu Ania odwiedziła nawet więzienie dla kobiet, gdzie wysłuchała historii każdej z osadzonych na temat tego, jak to jest wychowywać dziecko w zakładzie zamkniętym. Na koniec nie zabrakło łez wzruszenia, a trenerka dała wszystkim osadzonym kilka słów otuchy i wsparcia. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Trenerka otrzyma niezłą nagrodę 

Na pierwszy sukces cyklu prowadzonego przez Lewandowską nie trzeba było długo czekać. Liczba oglądających widzów wyraźnie wskazuje na to, że program był strzałem w dziesiątkę. Jak się okazuje, udział Ani w TVN przypadł do gustu nie tylko telewidzom, ale również samemu zarządowi, który jest z niej niezwykle zadowolony. Właśnie pojawiły się informacje, że trenerka otrzyma od nich specjalną nagrodę w postaci przedłużenia kontraktu na kolejny sezon. 

- Jesteśmy bardzo zadowoleni z oglądalności, dlatego zastanawiamy się nad kontynuacją cyklu na jesieni - zdradza producentka "Dzień Dobry TVN". 

Choć kontrakt nie został jeszcze przedłużony, wszystko wskazuje na to, że podpisanie go będzie czystą formalnością, zatem Lewandowscy już mogą świętować. Choć żadne nie skomentowało jeszcze radosnej nowiny, na pewno są z tego dumni i bardzo się cieszą. 

  1. Danuta Wałęsa ZMIAŻDŻYŁA Jarosława Kaczyńskiego. Dosłownie zrównała go z ziemią, była BEZLITOSNA. Jej słowa wbiją was w fotel!
  2. Ujawniono SEKRET Joanny Liszowskiej. Miała ROMANS z 16 lat starszym aktorem. Znacie go ze "Świata wg Kiepskich"
  3. Julia Wieniawa zmaga się z paskudną chorobą. W rozmowie z mediami zdradziła okropne kulisy walki
  4. Woźniak-Starak zakpiła na wizji ze wzrostu celebryty. Pożałowała, riposta była mistrzowska
  5. Małgorzata Rozenek rozpaliła piłkarzy i kibiców krótkimi, zmysłowymi szortami. Jej nogi to marzenie, mamy nową Miss Euro?
  6. Mateusz Morawiecki pochwalił się zdjęciem z żoną i dziećmi. Jego najmłodsze pociechy są już takie duże

Źródło: pudelek 

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu