Brat Anny Lewandowskiej ujawnia. Złamali jej nos, wdała się w ostrą bójkę z mężczyznami

Brat Anny Lewandowskiej ujawnia. Złamali jej nos, wdała się w ostrą bójkę z mężczyznami Źródło: .

Anna Lewandowska nie miała łatwego życia. Chociaż wszyscy znamy ją jako idealną mamę i gwiazdę sportu, to w przeszłości zdarzały się w jej życiu kryzysowe chwile. Takimi momentami z życia celebrytki podzielił się jej brat.

Anna Lewandowska dała się poznać wszystkim Polakom jako fantastyczna trenerka fitness. Za jej sprawą miliony kobiet w całym kraju zrzuciły zbędne kilogramy i zaczęły się zdrowo odżywiać. Niewiele osób jednak zdaje sobie sprawę, jak wyglądało jej życie zanim zyskała światową popularność. 

Anna Lewandowska w przeszłości była zupełnie inną osobą 

Nie można odmówić Lewandowskiej, że całe życie ciężko pracowała, by osiągnąć sukces. Mało kto może już dzisiaj pamiętać, jakie były jej początki, jeszcze zanim została znaną celebytką i żoną Roberta Lewandowskiego. Pierwszy raz można było się dowiedzieć o niej jako gwieździe sportu. Anna Lewandowska całe życie wiązała z aktywnością fizyczną, która od dzieciństwa gościła w jej świecie. Od najmłodszych lat trenowała, by osiągać jak najlepsze wyniki. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jej brat zdradził ostatnio w wywiadzie dla "Dobry tydzień", jaka była Anna Lewandowska w młodości. Jeszcze jako dziecko była zafascynowana filmami. Miłość do kina przekazał jej tata, a mała sportsmenka zastanawiała się nawet nad studiami operatorskimi. Jednak jej los potoczył się zupełnie inaczej ze względu na potencjał, który dostrzegł w niej wujek. 

Anna Lewandowska zawsze "była zadziorna"

Piotr Krzywański, wujek Anny, jako pierwszy zaprowadził ją na treningi karate. To właśnie on dostrzegł siłę charakteru siostry i uznał, że to jest dobra metoda, by rozładować drzemiącą w niej energię. 

- Była zadziorna. Walczyła z chłopakami. Dwa razy złamali jej nos - wspomina jej wujek, który po odejściu ojca odegrał najważniejszą rolę w życiu Anny. 

Dzisiaj grzeje: 1. Rozwiodła się z mężem, który bił ją i dzieci. 10 lat później dostaje list i zamiera
2. Media dotarły do informacji o stanie zdrowia Kaczyńskiego. Konieczna jest kolejna operacja

Anna Lewandowska walcząc z mężczyznami dwa razy miała złamany nos, ale, jak sama zawsze wyznawała, porażki dawały jej siłę, by dalej walczyć. Dzięki wspomnieniom z takich zdarzeń stała się niebywale silną kobietą i wzorem do naśladowania dla wielu kobiet.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Maryla Rodowicz ma syna o nieziemskiej urodzie. Jego zdjęcie nie kłamie
  2. Najpierw umarło mu malutkie dziecko, potem zdradziła go żona. Marek Piekarczyk przeszedł przez piekło
  3. Do sieci trafiło powalające nagranie. Tak dorabiają sobie Sławomir z żoną, wielu uzna to za kompromitację
  4. Jacek Kurski zwolnił pracownika z TVP. Kuriozalny powód
  5. Sieć w cieniu konkurencji. Biedronce rośnie trudny przeciwnik, z którym będzie mieć problemy

źródło: superexpress

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News