Anna Lewandowska w końcu naprawdę pokazała twarz córki. Ładny bobasek?

Anna Lewandowska w końcu naprawdę pokazała twarz córki. Ładny bobasek? Źródło: YouTube - tvnpl

Anna Lewandowska postanowiła po kilku latach pochwalić się w internecie zdjęciem swojej córki. Internauci wciąż nie mogą wyjść z podziwu z powodu decyzji żony kapitana reprezentacji Polski. Zdania o jej decyzji są podzielone.

Anna Lewandowska powitała na świecie małą Klarę już ponad dwa lata temu, jednak bardzo długo decydowała się nie publikować wizerunku swojego dziecka. Nigdy nie tłumaczyła swojego wyboru, choć wiele osób rozumiało gwiazdę, doceniając, że chce chronić prywatność najmłodszego członka swojej rodziny. Teraz jednak nadszedł czas na wielkie zmiany.

Niedawno cały jej wysiłek zniweczyła Marina, która opublikowała w mediach społecznościowych nagranie, na którym przedstawiła spędzanie wolnego czasu wspólnie z rodziną Lewandowskich. Na fotografii nie zabrakło małej Klary, co wywołało wielkie poruszenie w internecie. Wiele osób spodziewało się, że po czymś takim znana polska instruktorka fitness z pewnością zmieni swoje plany i przestanie ukrywać twarzy dziecka.

Anna Lewandowska publikuje zdjęcie z córką

Przez te dwa lata na swoim Instagramie Anna Lewandowska bardzo chętnie publikowała zdjęcia, na których przebywała wraz ze swoją córką, lecz mała Klara zawsze była odwrócona, przez co internauci nie mogli zobaczyć jej twarzy. Najprawdopodobniej miało to sprawić, że dziewczynka nie będzie musiała zmagać się z problemem ogromnej popularności już od najmłodszych lat.

Nawet jeżeli plan ukrywania twarzy dziecka do tej pory układał się doskonale, to wszystko zostało zniszczone przez wpis Mariny. Być może właśnie w związku z nim na najnowszym zdjęciu Lewandowska nie ukrywa już twarzy swojego dziecka.

Anna Lewandowska zaskoczyła fanów

Wpis gwiazdy wywołał wielkie poruszenie w mediach społecznościowych. Obserwujący dostrzegli zmianę w postępowaniu celebrytki i byli bardzo szczęśliwi, że w końcu przestała ona ukrywać swoje dziecko.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Trzeba przyznać, że mimo wszystko nikt nie spodziewał się, że podejście Lewandowskiej ulegnie zmianie o 180 stopni w związku z jednym wypadkiem, a cały jej wysiłek pójdzie na marne. Ostatecznie udało jej się oszczędzić dziecku problemów sławy na samym początku jego życia. Niebawem mała Klara może dołączyć do świata gwiazd.

(fot. Instagram - Anna Lewandowska)

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Córka legendarnego aktora oddała ojca do przytułku. Jej życie było pasmem nieszczęść, zmarła w samotności. Zapomniana przez świat
  2. Wypłynęło intymne zdjęcie Agaty Dudy i Prezydenta! Namiętnie się na nim całują, ludzie są w szoku
  3. Lepiej przełóżcie plany na urlop. Jasnowidz Jackowski mówi, co wydarzy się już za miesiąc, to straszne
  4. Mama publikuje ostrzeżenie po tym, jak para butów spowodowała u jej córki oparzenia III stopnia
  5. TVN przekazuje pilny apel polskiej policji. Coraz więcej ofiar śmiertelnych, dziś do 22 bądźcie czujni
  6. 14 osób zmarło po zjedzeniu chleba. Potworne wiadomości Polsatu

źródło: Pudelek

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News