Opadły nam szczęki. Anna Lewandowska tak naprawdę ma cellulit, do sieci trafiło zdjęcie

Opadły nam szczęki. Anna Lewandowska tak naprawdę ma cellulit, do sieci trafiło zdjęcie Źródło: instagram/annalewandowskahpba/

Anna Lewandowska, jako trenerka i dietetyczka, chętnie chwali się w mediach swoją zniewalającą sylwetka, nad którą nieustannie pracuje. Mimo całej otoczki perfekcyjności, Ania stara się wspierać swoje fanki nawet w kwestiach, które nie dotknęły jej osobiście. Tym razem jej słowa mogą okazać się zdecydowanie bardziej pomocne, bowiem na jaw wyszło, że ta również zmaga się z cellulitem.

Anna Lewandowska niewiele mówi na temat swoich mankamentów w wyglądzie. Od zawsze podtrzymuje, że akceptuje siebie, a każdy kompleks stara się zamienić w zaletę. Czy tym razem również tak jest? Choć nigdy wcześniej nie dało się tego zauważyć, trenerka podobnie jak miliony kobiet, ma cellulit. Wszystko widać na zdjęciu, które trafiło do sieci. 

Anna Lewandowska o cellulicie 

Z uwagi na swój zawód, żona Roberta Lewandowskiego porusza wiele kwestii na temat akceptacji swojego wyglądu, czy walki o lepszą siebie. Zdecydowanie częściej motywuje inne kobiety na przykładzie swoich atutów, niż podkreśla to, z czego sama niekoniecznie jest zadowolona. Tym razem jednak nastąpił wielki przełom i trenerka zamieściła na Instagramie zdjęcie, w którym nie tylko powiedziała co nieco na temat cellulitu, ale przede wszystkim pokazała swój. Niektóre z fanek nie miały pojęcia, że na pozór tak idealna pod każdym względem osoba, może zmagać się z tak popularnym i męczącym problemem.  

- Cellulit – Każdy go zna i to od najgorszej strony. Boryka się z nim niemal 90% kobiet Sama coś o tym wiem. Od czego POWSTAJE? Jak z nim WALCZYĆ? Podjęłam próbę opisania tego niewdzięcznego tematu i już dziś możecie o tym przeczytać na moim blogu - czytamy w opisie.  

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Co na to fanki? 

W komentarzach z łatwością można zauważyć, że Ani udało się przekazać fankom wartość samoakceptacji. Niektóre z nich chętnie podziwiały trenerkę za jej odwagę, natomiast inne przyznawały, że choć od dawna zmagają się z cellulitem, dzięki Lewandowskiej nauczyły się z nim żyć. 

- Nauczyłam się kochać siebie i swoje ciało i cellulit nie jest już moja obsesja. co nie zmienia faktu ze lubię ćwiczyć i zdrowo jeść, tylko już tak bez spiny - czytamy. 

- Szacunek za odwagę! Prawie każda z nas ma… robimy wszystko żeby to ukryć a nie zawsze się udaje i wtedy czujemy się gorsze - pisze fanka. 

- Poprawiłaś mi humor - dodaje kolejna. 

- Ja tam lubię swój cellulit. Trzeba jakoś żyć na luzie, nie dajmy się zwariować. Zdrowe odżywianie- 100%, workout- o ile czas pozwoli, pływanie- uwielbiam!! Akceptacja samej siebie- najważniejsza!!!!! - wyznaje jeszcze inna. 

instagram/annalewandowskahpba/

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Gwiazdor "Na Wspólnej" zmarł w samotności i zapomnieniu. Okoliczności jego śmierci do dziś są zagadką
  2. Nie żyje Wanda. Była jedną z największych polskich wokalistek. Przegrała z OKRUTNĄ i bezlitosną chorobą. Miliony Polaków są w rozpaczy
  3. Oliwia miała krwotok z nosa. Chwilę po podaniu leku zmarła
  4. Dziecko nagle zaczęło krzyczeć, wędkarza zamurowało. Do Wisły zaczęła wlewać się czarna jak smoła nieznana substancja
  5. 51-latek zmarł podczas prac polowych, a jego ciało przez 5 godzin leżało na słońcu. Wszystko przez niezrozumiałą decyzję lekarza
  6. "Obliczyłem w pamięci, że nas stać". Kaczyński ujawnił jak wymyślił 500 plus

Źródło: instagram 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News