Anna Lewandowska nigdy nie mówiła o swoim wieku. Ciężko pracuje nad figurą, ile ma lat?

Anna Lewandowska nigdy nie mówiła o swoim wieku. Ciężko pracuje nad figurą, ile ma lat? Źródło: Screen/Instagram/annalewandowskahpba

Anna Lewandowska, znana polska sportsmanka i trenerka, a prywatnie żona najbardziej utalentowanego, polskiego piłkarza, Roberta Lewandowskiego, przez lata ciężko pracowała na swój sukces. Dzisiaj jest autorytetem dla wielu osób, lecz fani zastanawiają się, ile właściwie lat ma polska celebrytka.

Anna Lewandowska jest niezwykle ambitną i piękną kobietą. Ciągle stawia sobie coraz wyższe cele i wytrwale do nich dąży. Zawsze starała się nie być kojarzona wyłącznie jako żona Roberta Lewandowskiego, dlatego też ciężko pracowała na swój zawodowy sukces.

Początkowo była zawodniczką karate, w którym odnosiła duże sukcesy. Teraz jest trenerką personalną, która motywuje tysiące osób do dbania o siebie za sprawą aktywności fizycznej. Lewandowska świetnie sobie również radzi łącząc obowiązki zawodowe, z opieką nad córeczką Klarą, bezustannie jednak tajemnicą pozostawała kwestia jej wieku. W końcu jednak wszystko stało się jasne. 

Anna Lewandowska jest ciągle zapracowana

Żona Roberta Lewandowskiego żyje niezwykle intensywnie. Ma mnóstwo obowiązków i dba o swoje ciało, ciężko trenując. Swoją pasją do sportu zaraża również innych, prowadząc warsztaty i obozy. Ponadto celebrytka tworzy swoje programy treningowe, dzięki czemu nad swoją sylwetką możemy pracować również nie wychodząc z domu.

Anna Lewandowska szybko wróciła również do formy po urodzeniu córeczki Klary. Trenowała pod okiem swojego lekarza przez okres ciąży, a potem stopniowa wracała do swoich normalnych treningów po narodzinach maleństwa. Trzeba przyznać, że praca, jaką Lewandowska wykonała nad swoim ciałem, jest oszałamiająca. Zdrowe odżywianie i intensywne treningi pozwoliły jej na ekspresowy powrót po ciąży do zawodowego życia. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ile lat ma Anna Lewandowska?

Lewandowska jest niewątpliwie jednym z największych, kobiecych fit-autorytetów w Polsce. Zawsze walczyła o to, aby jednak nie być kojarzoną jako wyłącznie żona Roberta Lewandowskiego. Dzisiaj, 7 września, Ania kończy 31 lat. Trzeba przyznać, że mimo tak młodego wieku, sportsmanka osiągnęła ogromny, życiowy sukces. Spełnia się zawodowo, została mamą i do tego ma u swego boku kochającego i troskliwego męża. 

Dzisiaj grzeje: 1. W ciągu roku umarł jej mąż i miała operację mózgu, część twarzy ma sparaliżowaną. Druzgocące doniesienia o Annie Marii Wesołowskiej
2. Lepiej, żeby Jolanta Kwaśniewska nigdy się o tym nie dowiedziała. Jej córka właśnie zaliczyła ogromną wpadkę

Dzięki pracy nad sobą i bezustannym treningom poszczycić się może także rewelacyjną sylwetką, której wiele osób może jej jedynie pozazdrościć. Jej fani wierzą jednak, że Lewandowska jeszcze nie powiedziała ostatniego słowa i stale się będzie rozwijać, dlatego i nam pozostaje życzyć jeszcze większej ilości życiowych i zawodowych sukcesów. 

Najlepsze newsy dnia:  

  1. Jesteś mamą lub tatą? Jeśli nie zdążysz do końca września, możesz stracić 1500 złotych
  2. Dziewczyna rzuciła liścik recepcjonistce. Gdy kobieta go przeczytała, w pośpiechu zawiadomiła policję
  3. "Mąż wydziela mi pieniądze, po 10 zł na dzień". Magda nie wie co dalej robić
  4. Nagranie ze ślubu 10-latki z dorosłym mężczyzną obiegło świat. Po jego obejrzeniu można być w szoku
  5. Mąż błagał Edytę, by pozwoliła się zbiorowo zgwałcić. W centrum miasta nie był w stanie obronić jej ani siebie

źródło: wp

Następny artykuł
0 Skomentuj

Komentarze 0

Ocena artykułu