Sukienka Anny Lewandowskiej zaczęła żyć własnym życiem i odkryła jej wdzięki. Co za widok

Sukienka Anny Lewandowskiej zaczęła żyć własnym życiem i odkryła jej wdzięki. Co za widok Źródło: screen youtube.com/ Kobieta w Krakowie

Anna Lewandowska stoczyła nie lada batalię z własną sukienką. Problematyczny materiał w pewnym momencie odsłonił wdzięki trenerki. Wiele osób zwróciło uwagę na niezwykły widok, jaki przyszło nam zobaczyć

Anna Lewandowska znana jest z promowania zdrowego trybu życia i zachęcania swoich fanek do podjęcia wysiłku związanego ze staraniem się o wymarzoną sylwetkę i przede wszystkim o własne zdrowie. Trenerka niekiedy wzbudza wokół siebie niemałe kontrowersje, ale w swojej działalności nie zamyka się jedynie na pracę w fit biznesie.

Małżeństwo Lewandowskich nierzadko angażuje się w liczne akcje społeczne oraz działania charytatywne i to właśnie podczas takiej imprezy Anna Lewandowska musiała poskromić swoją sukienkę, aby w ogóle dostać się do budynku. Nie było łatwo, ale trenerce w końcu udało się osiągnąć sukces, a przy okazji odsłoniła przed fotografami swoje wdzięki.

Anna Lewandowska odsłoniła swoje uda

Najsłynniejsza trenerka w Polsce zazwyczaj towarzyszy swojemu mężowi podczas meczów, a zwłaszcza, kiedy występuje wraz z naszą reprezentacją. Jednak podczas wczorajszego spotkania Robert Lewandowski nie mógł liczyć na wsparcie małżonki, ponieważ udała się na bal charytatywny Fundacji TVN.

Oczywiście na takiej imprezie nie mogła pokazać się w dresie, czy też stroju do ćwiczeń i z tego też względu Anna Lewandowska postawiła na bogato zdobioną sukienkę w kolorze brzoskwiniowym. Niestety problemy pojawiły się jeszcze zanim dotarła do budynku, w którym odbywała się cała impreza.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Przez długą suknię, Anna Lewandowska miała problem z pokonaniem schodów, na które wejście kosztowało ją nie lada wysiłek. Jednak w końcu udało jej się okiełznać żyjący własnym życiem materiał i dotarła na imprezę. Mimo to, podczas pokonywania problematycznych stopni, trenerka odsłoniła swoje wyrzeźbione i niezwykle zgrabne uda, co przykuło uwagę wielu fotografów, a także internautów.

Dzisiaj grzeje: 1. Oskarżano ją o to, że byłą królową mafii. Zabrała głos po śmierci Staraka
2. Nie żyje 30-letnia piosenkarka. Zginęła w straszliwym wypadku, osierociła malutką córkę

Zdjęcia momentalnie znalazły się w Internecie, gdzie robią prawdziwą furorę i trudno się temu dziwić, ponieważ Anna Lewandowska bez wątpienia ma się czym pochwalić. W końcu włożyła niesamowitą ilość pracy i czasu, aby wyglądać tak jak teraz i efekty jej wysiłku w tym wypadku widać, jak na dłoni. Bez wątpienia niejedna Polka zazdrości jej takiego ciała.

Anna Lewandowska fot. instagram.com/annalewandowskahpba

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jesteś mamą lub tatą? Jeśli nie zdążysz do końca września, możesz stracić 1500 złotych
  2. 11-letnia dziewczynka wręczyła nauczycielce liścik. Były w nim tylko dwa słowa, kobieta od razu powiadomiła policję
  3. "Mąż wydziela mi pieniądze, po 10 zł na dzień". Magda nie wie co dalej robić
  4. Nagranie ze ślubu 10-latki z dorosłym mężczyzną obiegło świat. Po jego obejrzeniu można być w szoku
  5. Mąż błagał Edytę, by pozwoliła się zbiorowo zgwałcić. W centrum miasta nie był w stanie obronić jej ani siebie

źródło: Super Express

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News