Anna Lewandowska wyznała, co sprawia jej największą trudność. Większość kobiet robi to codziennie

Anna Lewandowska wyznała, co sprawia jej największą trudność. Większość kobiet robi to codziennie Źródło: instagram/annalewandowskahpba/

Anna Lewandowska od zawsze uchodzi za perfekcjonistkę, dla której nie ma rzeczy niemożliwych. Tymczasem trenerka przyznała się, że jest jednak coś takiego, z czym nieszczególnie sobie radzi. Wiele kobiet nie może uwierzyć, że znana trenerka naprawdę ma tak wielkie problemy.

Anna Lewandowska zaskoczyła wszystkich, gdy otwarcie przyznała się, że jest coś, co kompletnie ją przerasta. Brzmi to dość niespotykanie, a jednak. Jak się okazało, żona Roberta ma problem z czymś, co miliony kobiet (nawet wiele lat od niej młodszych) opanowało do perfekcji. Czy rzeczywiście jest to aż tak duży problem? 

To stało się rutyną kobiet

Zdecydowanie żadnego poruszenia nie budzi fakt, że większość kobiet na świecie, niemalże każdego dnia maluje się za nim wyjdzie z domu. O wiele bardziej szokujące mogą być informacje na temat tego, ile czasu poświęcają na upiększanie się, albo ile muszą w tym celu użyć najróżniejszych kosmetyków. W ostatnim czasie trenerka udzieliła wywiadu, w którym przyznała, że niechętnie się maluje, a najwięcej problemu sprawiają jej te nieco bardziej "zaawansowane" czynności, które zdecydowanie zarezerwowane są na większe wyjścia. Żona Roberta wyznała, że na co dzień zdecydowanie unika makijażu i jeśli nie wymagają tego okoliczności, stara się go nie nakładać.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Oświadczyła również, że konturowanie twarzy al'a Kim Kardashian zdecydowanie nie jest dla niej. Zaznajomione panie wiedzą, że ta metoda konturingu jest nie tylko czasochłonna, ale również niezwykle mocna w efekcie końcowym, dlatego nie pasuje do każdego typu urdy. Mimo to, miliony kobiet stosuje go codziennie i to dosłownie, jak za pstryknięciem palcami. Być może Ania zrezygnowała z niego, bo bała się, że może nie podołać wyzwaniu. 

  1. Emerytura Henryki Krzywonos jest GIGANTYCZNA! Legenda Solidarności opływa w bogactwo. Zdębiejecie na widok tych kwot!
  2. Małgorzata Kożuchowska pokazała partnera. Fani OSŁUPIELI wiedząc kim jest
  3. W kilkanaście minut duże polskie miasto zostało zupełnie zalane. Kolejne obszary Polski zagrożone potężnymi nawałnicami
  4. Urodziła pięcioro dzieci. Niestety, do domu wróciło z nią tylko jedno
  5. Światowe media obiegła wstrząsająca wiadomość. Nie żyje legendarny gwiazdor, odszedł nieoczekiwanie w nocy    

Źródło: pudelek  

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu