Anna Lewandowska doskonale wie, jak wydawać pieniądze. Na zakupach wydała kilka wypłat przeciętnego Polaka

Anna Lewandowska doskonale wie, jak wydawać pieniądze. Na zakupach wydała kilka wypłat przeciętnego Polaka Źródło: Instagram/ Anna Lewandowska

Anna Lewandowska, żona słynnego piłkarza i królowa fitnessu, ciągle znajduje się w centrum zainteresowania mediów. Kobieta znana jest z tego, że poza sportem oraz zdrowym trybem życia, interesuje się również modą. Ostatnio została przyłapana w trakcie ekskluzywnych zakupów, na które wydała majątek.

Anna Lewandowska to postać, której pojawienie się zawsze wzbudza ogromne emocje. Celebrytka, żona słynnego piłkarza Roberta Lewandowskiego i królowa fitnessu, ciągle znajduje się w centrum zainteresowań mediów. Kobieta, poza sportem i zdrowym trybem życia, interesuje się modą. Ostatnio została przyłapana na zakupach w jednym z najbardziej prestiżowych domów handlowych w Warszawie. Wydała w nim majątek. 

Anna Lewandowska wydała majątek

W zeszłorocznym zestawieniu najbogatszych Polek przygotowanym przez magazyn "Wprost", Anna Lewandowska zajęła 22 miejsce. To wyżej niż jej największa fitnessowa rywalka Ewa Chodakowska. Jak widać Lewandowska wzięła sprawy w swoje ręce i nie ma zamiaru tylko i wyłącznie korzystać karty płatniczej męża. 

Jako osoba, która ma wyczucie stylu i bardzo precyzyjnie dba o swój wizerunek, często odwiedza galerie handlowe w poszukiwaniu nowych pięknych stylizacji. Podczas jednej z takich modowych eskapad wydała majątek.

Na zakupach wydała kilka wypłat przeciętnego Polaka

Królowa fitnessu była ostatnio widziana jak wychodzi z prestiżowego domu handlowego Vitkac znajdującego się w Warszawie i będącego mekką hipsterskiej stolicy. To tam swoje zakupy robią warszawscy celebryci. Jak można się domyślić, ceny są tam astronomiczne. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Anna Lewandowska musiała wydać tam majątek. Świadczy o tym trzymana w ręku torebka marki Saint Laurent, jednej z najważniejszych w modowym świecie. Wygląda na to, że celebrytka nie przejmuje się za bardzo rachunkiem, tylko kupuje to, na co ma w danym momencie ochotę. Trudno jej się dziwić, bo poza posiadaniem bogatego sławnego męża, sama osiągnęła gigantyczny sukces.

Biorąc pod uwagę pieniądze jakie, trzeba zapłacić za produkty od Saint Laurent, śmiało można przypuszczać, że Anna Lewandowska podczas jednych zakupów wydała więcej niż przeciętny Polak zarabia miesięcznie. Analizując ofertę widniejącą na stronie Saint Laurent można dojść do wniosku, że celebrytka wydała za jednym razem ponad kilkanaście tysięcy złotych.

Jedna para butów z tej marki kosztuje bowiem około 5 tysięcy złotych. Jeżeli Lewandowska zdecydowała się na sukienkę, co jest prawdopodobne, bo zaczął się sezon letni, musiała za nią zapłacić około 7 tysięcy złotych. Ceny dodatków takich jak pasek albo portfel wahają się pomiędzy 2 a 4 tysiącami złotych. 

Lewandowska po zakupach odebrał jej ochroniarz i zapakował wszystkie paczki do nowiutkiego Mercedesa. Trudno nie ulec urokowi celebryckiego życia spod znaku Anny Lewandowskiej. 

ZOBACZ TAKŻE

  1. Wielka tragedia dotknęła Danutę Wałęsę. Kobieta dopiero niedawno postanowiła o tym powiedzieć. To straszne! Reakcja Lecha jest oburzająca!
  2. Nie uwierzycie jak Iwona Pavlovic wyglądała jako nastolatka! Była PIĘKNA! Te zdjęcia zwalają z nóg!
  3. Julia Wieniawa już niedługo straci pracę! Sensacyjne doniesienia mediów, ogromne pieniądze w tle
  4. Wstrząsające doniesienia o głównym dostawcy mięsa Biedronki. Przez afrykański pomór świń ma ogromne problemy
  5. Druzgocąca wiadomość z "Na wspólnej". Jeden z bohaterów nie żyje, nagła, niespodziewana tragedia
  6. Księżna Kate miała nietęgą minę. Nagle na balu pojawiła się kochanka Williama, szokujące doniesienia mediów

Źródło: Pudelek

 

 

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News