Anna Lewandowska prosi fanów o pieniądze. Kwota ścina z nóg, sprawa jest ważna i pilna

Anna Lewandowska prosi fanów o pieniądze. Kwota ścina z nóg, sprawa jest ważna i pilna Źródło: instagram/annalewandowskahpba/

Anna Lewandowska zwróciła się do swoich fanów z bardzo ważną sprawą. Żona "Lewego" poprosiła wszystkich o wsparcie finansowe, tłumacząc, że czas odgrywa tu kluczową rolę, a każda złotówka może wiele zdziałać.

Anna Lewandowska często wykorzystuje swoją popularność i siłę przebicia w sieci, by zrobić coś dobrego dla innych. W jednym ze swoich ostatnich postów w mediach społecznościowych przyznała, że zbliżają się święta, a to idealny czas na niesienie pomocy i wsparcia. Nawiązała tym samym do bardzo ważnej dla niej sprawy i poprosiła fanów o pieniądze. Kwota, która jest potrzebna, odbiera mowę. 

Anna Lewandowska w natłoku obowiązków 

Ania i Robert Lewandowscy, jako jedna z bardziej rozpoznawalnych par na świecie, wciąż mają ręce pełne pracy, podróżując nie tylko między Polską i Monachium, ale i wieloma innymi krajami. Pojawiają się zarówno na meczach, w których gra "Lewy", jak i różnego rodzaju konferencjach oraz ważnych dla nich wydarzeniach.

Starają się łączyć natłok pracy z życiem rodzinnym tym bardziej, że są rodzicami malej Klary, a za kilka miesięcy przywitają swoje kolejne dziecko. Nieco więcej o licznych obowiązkach Anna Lewandowska opowiedziała na swoim Instagramie, publikując urocze zdjęcie z mężem. 

- Nasze życie zazwyczaj jest intensywne ale to, co się działo ostatnio, to totalny kosmos. Wczoraj gala w Paryżu, dziś już Monachium, a jeszcze kilka dni temu byliśmy w Polsce. (...) Praca, praca i jeszcze raz (...) Powoli zwalniamy tempo w oczekiwaniu na... Święta - zdradza trenerka. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Ania prosi o pieniądze. Kwota ścina z nóg 

Okazuje się, że urocze zdjęcie nie jest jedynym, jakie zamieściła "Lewa", a kilka faktów o natłoku obowiązków miały nieść za sobą zupełnie inne przesłanie. Drugim zdjęciem, które zamieściła do tego posta, jest fotografia małego Patryka, który zmaga się z poważną chorobą. W dalszej części swojego wpisu trenerka opowiedziała na ten temat nieco więcej, prosząc swoich obserwatorów o finansowe wsparcie. Chłopiec potrzebuje aż 8 milionów, by móc żyć. Sprawa jest bardzo poważna, a pieniądze pilnie potrzebne. 

Dzisiaj grzeje: 1. Antyfake to prężnie rozwijający się portal fact-checkingowy. Walczy z dezinformacją w sieci
2. Biznes Info - portal o finansach małych i dużych
3. Pikio: Kim jest właściciel, redaktor naczelny? Wszystko o Pikio.pl

- Obok cierpienia nie da się przejść obojętnie, zwłaszcza dzieci.... PATRYCZEK (o którym będę teraz częściej wspominać), choruje na rdzeniowy zanik mięśni (SMA1)... Ta choroba odbiera Patrysiowi siły, zabiera zdolność ruchu, jedzenia i oddychania... potrzeba dużej sumy na leczenie (...) Przyłączmy się wszyscy do akcji. Razem możemy wszystko. Wkrótce startuję z akcją charytatywną, do której już dziś Was zapraszam. Zaangażujemy się razem. Pomagajmy, bo dzięki temu ktoś może się uśmiechnąć - napisała.

Wyświetl ten post na Instagramie.

There’s no place like home! Our life is usually intense but what has happened lately is on another level. Yesterday's gala in Paris, today we are in Munich, and just a few days ago we were in Poland.... Work, work and again work... Now its time to slow down a bit,and wait for ... Christmas!🌲 _______________________________ PRZECZYTAJ DO KOŃCA 🙏 Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej! Nasze życie zazwyczaj jest intensywne ale to, co się działo ostatnio to totalny kosmos. Wczoraj gala w Paryżu, dziś już Monachium, a jeszcze kilka dni temu byliśmy w Polsce. W sumie tak wyglądał nasz ostatni rok.. Praca, praca i jeszcze raz... Ale cieszę się, że dzięki niej oboje możemy się spełniać. Powoli zwalniamy tempo w oczekiwaniu na... Święta!🌲🎀 To dla nas ważny i wyjątkowy czas. Jedna z okazji do dzielenia się dobrem, niesienia namiastki szczęścia innym, bardziej potrzebującym. Marzy mi się, aby pomaganie weszło nam wszystkim w krew. Często nie wymaga żadnego wysiłku. Zazwyczaj, aby wywołać uśmiech na czyjejś twarzy wystarczy dobre słowo lub miły gest. Życzę nam takich doświadczeń i to nie tylko „od święta”. Obok cierpienia nie da się przejść obojętnie, zwłaszcza dzieci.... PATRYCZEK (o którym będę teraz częściej wspominać), choruje na rdzeniowy zanik mięśni (SMA1)... Ta choroba odbiera Patrysiowi siły, zabiera zdolność ruchu, jedzenia i oddychania...potrzeba dużej sumy na leczenie. Więcej informacji przeczytasz na ➡️https://www.siepomaga.pl/patrys ➡️ @wyzwanie_patrysia Przyłączmy się wszyscy do akcji. Razem możemy wszystko❤🙌 Wkrótce startuję z akcją charytatywną, do której już dziś Was zapraszam. Zaangażujemy się razem. Pomagajmy, bo dzięki temu ktoś może się uśmiechnąć. #RAL #annalewandowska #robertlewandowski #wartopomagac

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

Najlepsze newsy dnia:

  1. Antyfake - największy portal fact-checkingowy. Jego misja i najważniejsze informacje
  2. Lelum.pl: Portal dla nowoczesnych kobiet. Kto jest redaktorem naczelnym?
  3. Antyfake - najpopularniejszy portal fact-checkingowy. Najważniejsze informacje
  4. Grupa mediowa IBERION. Stawiamy na rozwój, ambicję, innowacyjność
  5. Albert Wójcik: kim jest? Młody biznesmen i miłośnik zwierząt
  6. IBERION grupą mediową przyszłości. Jakie wartości wyznaje firma?

Źródło: instagram 

Następny artykuł