Anna Lewandowska zamierza zmienić branżę? Fani będą wniebowzięci

Anna Lewandowska zamierza zmienić branżę? Fani będą wniebowzięci Źródło: youtube.com/ Polsat Sport

Anna Lewandowska zmieni branżę? Pojawiły się informacje, zgodnie z którymi trenerka już niebawem może zadebiutować w całkowicie nowej roli. Fani na pewno będą zachwyceni, bo w takim wydaniu jeszcze swojej ulubienicy nie widzieli.

Anna Lewandowska w trakcie swojej kariery wielokrotnie pokazywała, że nie boi się pracy w różnych branżach. Żona Roberta Lewandowskiego bardzo szybko z karateczki stała się trenerką fitness, a potem influencerką opierającą swoją karierę na działalności w mediach społecznościowych. Jakby tego było mało, atletka jest także zdolną biznesmenką i prowadzi aktywnie kilka ze swoich interesów oraz promuje własną markę.

Jej mąż widocznie pozazdrościł jej wszechstronności, ponieważ ostatnio podjął się współpracy z raperem Donatanem, z którym produkuje muzykę. Wiele wskazuje na to, że piłkarz niebawem będzie miał okazję pracować przy tym projekcie również ze swoją żoną, która może chcieć zmienić branżę na muzyczną. 

Anna Lewandowska zaskoczyła fanów. Trenerka zacznie śpiewać

Do podjęcia decyzji o zaśpiewaniu w mediach społecznościowych trenerkę sprowokowała Katarzyna Zielińska. Aktorka, która na bieżąco śledzi profil najpopularniejszej polskiej trenerki fitness powiedziała, że zacznie się odchudzać i ćwiczyć z Lewandowską pod warunkiem, że ta nauczy się jednej z piosenek z jej najnowszego musicalu, a swoim talentem muzycznym pochwali się przed fanami. Żona Roberta nie dała się długo prosić i podjęła wyzwanie gwiazdy TVP.

-Wiesz co Kasiu? Chyba jednak zrobię to. Już jestem na pewnym spektaklu i właśnie będę trenować. Także zaczynam wyzwanie! - powiedziała Lewandowska.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Czy to początek kariery wokalnej Lewandowskiej?

Mimo że nie wiemy jeszcze, jak brzmi śpiewająca Anna Lewandowska, to sam fakt, że chce zaprezentować swój talent muzyczny przed milionami obserwujących ją internautów, świadczy o wielkiej odwadze. Możliwe, że piosenka zostanie nagrana w formie teledysku, a w jego realizacji pomoże Lewandowskiej jej własny mąż. Niezależnie jednak od formy - fani są zachwyceni jej deklarację i już nie mogą się doczekać efektów ćwiczeń. W komentarzach pojawiło się wiele głosów internautów, którzy z niecierpliwością czekają na publikację. 

Czy możliwe, że Lewandowska spróbuje swoich sił w śpiewie na dłużej? Na razie nic nie wiadomo. Do tej pory trenerka rozwijała swoją karierę sportową i zdaje się, że to właśnie ta branża będzie jej jeszcze towarzyszyć przez długi czas. Niemniej fani czekają na nagranie i chcieliby usłyszeć, czy żona kapitana reprezentacji Polski jest tak zdolną piosenkarką, jak sportsmenką. Jeśli okaże się, że właśnie tak jest, być może rzeczywiście doczekamy się poważniejszych produkcji muzycznych z udziałem Lewandowskich. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. NIE ŻYJE znana aktorka, miała 47 lat. Osierociła troje małych dzieci
  2. Żony Braci Golec to prawdziwe góralskie piękności. Nie uwierzycie, jak wyglądają ukochane słynnych braci
  3. Jest oficjalne oświadczenie prawników ws. informacji o rozwodzie Kate i Williama
  4. Mąż dowiedział się, że żona go zdradza. Poniżył kobietę w najgorszy możliwy sposób
  5. Były mąż Kaczyńskiej po latach ujawnia kulisy identyfikacji ciała Marii Kaczyńskiej. Porażające
  6. Anja Rubik przyszła na imprezę Vogue z całkiem nagimi piersiami. Tak, CAŁKIEM nagimi

źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News