Anna Lewandowska wyznała, że druga ciąża to wpadka. "Gdy mówiłam o tym Robertowi, byłam zszokowana"

Anna Lewandowska wyznała, że druga ciąża to wpadka. "Gdy mówiłam o tym Robertowi, byłam zszokowana" Źródło: Instagram/Anna Lewandowska

Anna Lewandowska w jednym z wywiadów przyznała, że wiadomość o ciąży była dla niej prawdziwym szokiem. Wygląda na to, że jedna z najpopularniejszych par polskiego show biznesu nie planowała już teraz drugiego dziecka.

Anna Lewandowska została mamą ponad dwa lata temu. Klara jest prawdziwym oczkiem w głowie swoich rodziców, a niedawno okazało się, że już wkrótce będzie miała rodzeństwo. Na początku listopada podczas jednego z meczy, Robert Lewandowski wyjawił, że jego rodzina znowu się powiększy. Według słów jego żony, para nie planowała jednak już teraz mieć drugiego dziecka. 

Anna Lewandowska była zszokowana wiadomością o kolejnej ciąży?

Anna Lewandowska jest niezwykle zapracowaną kobietą. Żona najlepszego polskiego piłkarza jest trenerką personalną i dietetyczką, a praca pochłania jej mnóstwo czasu. Gwiazda świetnie potrafi łączyć obowiązki zawodowe i opiekę nad malutką Klarą, jednak już wkrótce przybędzie jej kolejnych zajęć. Za kilka miesięcy na świat przyjdzie kolejny potomek słynnej pary. Jak się okazuje, Anna Lewandowska była kompletnie zaskoczona wiadomością, że znowu zostanie mamą. 

Para nie planowała dziecka w tym momencie 

Zarówno Robert jak i Anna mają mnóstwo obowiązków, a wychowywanie dziecka wiąże się przecież z ogromną odpowiedzialnością i mnóstwem dodatkowych zajęć. Jak wynika ze słów celebeyrtki, para nie planowała teraz potomka, dlatego zapewne będzie musiała nieco przeorganizować swoje obecne życie i dostosować je pod drugie maleństwo.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Druga ciąża była dla nas radosną niespodzianką. Chcieliśmy jej bardzo, ale odrobinę później. Gdy mówiłam o tym Robertowi, byłam zszokowana - powiedziała w wywiadzie dla Wp Sportowe Fakty, Anna Lewandowska.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje 2-letnia córeczka znanego piłkarza. Dziewczynka odeszła nagle w szpitalu

2. Kurski ujawnił, dlaczego Zamachowska i Kurdej-Szatan zostały wyrzucone z pracy w TVP

Kiedy pod koniec 2016 roku Robert Lewandowski ogłosił "cieszynką", że zostanie ojcem, Polacy zaczęli oczekiwać na dziecko pary, niczym Brytyjczycy na królewskiego potomka. Anna Lewandowska przyznała, że była wręcz przerażona "narodową histerią", która wytworzyła się wokół jej pierwszej ciąży. Teraz ponownie zrobiło się ogromne poruszenie wokół tej radosnej nowiny. Lewandowscy są jednak już do tego przyzwyczajeni i na pewno cieszą się, że ich fani oczekują na rozwiązanie razem z nimi. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dopiero po ślubie zobaczył swoją żonę bez makijażu. Jego reakcja powala, upokorzył ją w okrutny sposób
  2. Dlaczego Bednarek miał dziwny "atak głupawki"? Doniesienia zza kulis zdumiewają
  3. Zwyrodnialec, żeby sprzedać psa jako suczkę, posunął się do barbarzyństwa
  4. Skandaliczne zachowanie przedszkolanki. Ojciec nagrał mrożącą sytuację z ukrycia
  5. Nie ma co liczyć na wyższą emeryturę. Orzeczenie Sądu Najwyższego przynosi złe wieści dla emerytów

źródło: Onet

Następny artykuł