komorowska
fot. youtube
Wiadomości Pikio - 2 Stycznia 2016

Komorowska mniej oficjalnie tuż po wywiadzie. "Już cenzurujemy" (video)

Do sieci trafiły nagrania z rozmowy dziennikarki telewizji publicznej Joanny Osińskiej z ówczesną pierwszą damą, Anną Komorowską, na którym obydwie kobiety zachowują się już "mniej oficjalnie". 

Na pierwszym nagraniu widzimy przygotowania do wywiadu z 30 lipca 2014 roku tj. ustalenia dotyczące tematów jakie będą poruszane podczas rozmowy czy ostatnie poprawki wizualne. - Słuchaj czy ja, w tym upale, jakichś głupot nie gadam - zwraca się przed wywiadem była pierwsza dama do swojej współpracownicy. Z kolei na - o wiele ciekawszym - drugim nagraniu możemy usłyszeć luźną rozmowę dziennikarki z byłą prezydentową dotyczącą wrażeń po wywiadzie i ewentualnej "cenzury" przed emisją rozmowy w telewizji publicznej. - Nie wiem tylko czy nie za mało o tych pracodawcach? Tu bym chciała żeby mi pani to ocenzurowała bo mam poczucie, że coś trzeba by dograć - pyta tuż po zakończonym wywiadzie żona byłego prezydenta. Poniżej obydwie części rozmowy. https://www.youtube.com/watch?v=9cE3BLzS-LY https://www.youtube.com/watch?v=s_YC5vxNls4Obserwuj Pikio.pl, by być na bieżąco:

bh, źródło: youtube
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News