Hołownia wrzucił dziwne zdjęcie z Anną Komorowską. "Niech ktoś mi uwierzy"

Hołownia wrzucił dziwne zdjęcie z Anną Komorowską. "Niech ktoś mi uwierzy" Źródło: facebook/szymon_holownia/

Anna Komorowska jest dobrą znajomą Hołowni, co nie jest żadną tajemnicą. Zapewne nikogo nie zdziwiłby fakt, że ich wspólne zdjęcie trafiło do sieci, gdyby nie to, co zostało na nim przedstawione. Publicysta od razu zaczął się tłumaczyć.

Anna Komorowska w przeciwieństwie do swojego znajomego, nie odniosła się do dziwnej, nieco podejrzanej fotografii. Hołownia za to nie szczędził w słowach i za pomocą obszernego wpisu starał się jakoś wytłumaczyć to, co zostało uwiecznione na zdjęciu. Trzeba przyznać, że widząc coś takiego, musiał posilić się solidnymi argumentami.  

Anna Komorowska na dziwnym zdjęciu z Hołownią 

Na Facebooku Szymona Hołowni pojawiło się zadziwiające zdjęcie, które internauci szeroko komentują już od jakiegoś czasu. Widać na nim bowiem, jak polska filolog stoi przez publicystą i nie ma najlepszej miny. Jej wyraz twarzy miesza się nieco ze zdenerwowaniem i jak uważa wielu internautów - ze strachem. 

Na przeciwko niej znajduje się gwiazdor "Mam Talent", który bierze zamach ręką. Widać, że Szymon ewidentnie coś tłumaczył, jednak jego gest wzbudził niepokój wśród internautów. Nie brakowało komentarzy z ich strony, w których stwierdzano, że Hołownia zamierza uderzyć Komorowską. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Hołownia gęsto się tłumaczy 

Celebryta wiedział, że przy tak poważnych spekulacjach musi działać szybko. Gdy tylko burza zaczęła narastać, opublikował obszerny wpis, w którym wszystko wyjaśnił. Wytłumaczył, że wcale nie miał zamiaru uderzyć swojej znajomej, tylko fotografia została wykonana w nieodpowiednim momencie, przez co wygląda dość dwuznacznie. Zdradził, że chciał jedynie odgonić komara, który usiadł na jego plecach. 

Dzisiaj grzeje: 1. Znana jest już tożsamość kobiety, która uczestniczyła w wypadku Woźniaka-Staraka. To nie była jego żona

2. Emerycie, jeśli pracujesz, to ZUS może odebrać Ci emeryturę. Sprawdź obowiązujące zasady

- I teraz niech mi ktoś uwierzy, że to był komar, który nagle mnie dziabnął w plecy, a nie chęć naruszenia ”z liścia” nietykalności pani Anny Komorowskiej... Są i takie zdjęcia z tej rozmowy, na których to pani Anna mnie prawie bije, a myśmy przecież tylko INTENSYWNIE ROZMAWIALI - napisał. 

facebook/szymon_holownia/ 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Koleżanka Agnieszki Woźniak-Starak przerywa milczenie. Jej słowa łamią serca
  2. Kim jest Julia Woźniak-Starak? Media podejrzewają, że to ona towarzyszyła bratu na jeziorze Kisajno
  3. W Łodzi urodziły się trojaczki. Gdy lekarz na nie spojrzał miał do powiedzenia tylko jedno
  4. Właściwości jeziora, w którym zaginął Woźniak-Starak nie ułatwiają poszukiwań. To nie napawa optymizmem
  5. Krzysztof Jackowski nie zamierza milczeć nt. samobójstwa Kosteckiego. Zadziwiająca teoria jasnowidza

Źródło: facebook

Następny artykuł