Anna Kalczyńska - wiek. Mimo swojego wieku wygląda wręcz bosko

Anna Kalczyńska - wiek. Mimo swojego wieku wygląda wręcz bosko Źródło: instagram.com/annakalczynskam/

Anna Kalczyńska - wiek w tym przypadku nie odzwierciedla witalności. Kobieta przekroczyła już czterdziestkę, jednak wciąż nie wychodzi z formy: jest aktywna zawodowo, zajmuje się domem, ma czas dla męża i dzieci, a jeszcze znajduje siłę na aktywność fizyczną.

Anna Kalczyńska - wiek. Kiedy urodziła się współprowadząca najpopularniejszego programu śniadaniowego Dzień Dobry TVN?  Otóż dziennikarka na świat przyszła 23 kwietnia 1976 roku, a to oznacza, że ma już 43 lata. Aż trudno w to uwierzyć. Prezenterka wygląda, jakby miała co najmniej dekadę mniej lat.

Jak to robi, że przez lata udaje się jej utrzymać nieziemską urodę? Praktycznie nie widać różnicy między jej wizerunkiem sprzed kilkunastu lat, kiedy jeszcze była reporterką serwisów informacyjnych na TVN24. Oprócz zmiany koloru włosów ciężko zauważyć jakiekolwiek różnice w wyglądzie celebrytki. Bez problemu wróciła do formy po trzech ciążach i może pochwalić się smukłą sylwetką.

 - Nie jest tak idealnie, ale faktycznie nad tą figurą w bikini trochę pracowałam. Wzięłam się za siebie wiosną. Próbowałam różnych rzeczy, ale najbardziej sprawdza się bieganie i trzymanie się w rygorach pewnej diety. Nie mówię tutaj o jakiejś stricte rygorystycznej diecie, ale faktycznie uważanie na słodycze, jedzenie po prostu mniej… Nie jem wieczorami. To chyba wystarcza, bo zadziałało - zdradził w wywiadzie z Jastrząb Post sekrety swojej figury.

Anna Kalczyńska - wiek to nie metryka, a nastawienie do życia

Anna Kalczyńska bez problemu łączy życie zawodowe z tym prywatnym. Jest szczęśliwą żoną i matką trójki dzieci. I choć sama przyznaje, że z powodu nadmiaru obowiązków cierpi na chroniczne zmęczenie, to nie może odpuścić sobie czasu spędzonego wspólnie z najbliższymi. 

Razem z mężem, Maciejem Maciejowskim, w duchu sportowym wychowują Jana, Hannę i Krystynę. Przy okazji oni mają chwilę na aktywność fizyczną, która relaksuje psychicznie i odrywa od problemów życia codziennego. Krótkie wyjazdy i wakacje w ciepłych krajach również pomagają dziennikarce złapać trochę oddechu.

  1. Janusz Gajos - żony. Aktor był podrywaczem, miał kilka żon
  2. Ewa Błachnio - mąż, partner, rodzina, informacje
  3. Agnieszka Wielgosz: instagram, wzrost, wiek, mąż, w Playboyu
  4. Maria Góralczyk: Instagram, dzieci, aktorka. Co o niej wiemy?
  5. Natalia Szroeder - partner. Natalia kocha go na zabój!
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News