Anna Kalczyńska przekazała radosną wiadomość. Zaskoczeni fani ślą gratulacje

Anna Kalczyńska przekazała radosną wiadomość. Zaskoczeni fani ślą gratulacje Źródło: instagram/ Anna Klaczyńska

Anna Kalczyńska jest jedną z najpopularniejszych dziennikarek, które możemy oglądać w telewizji śniadaniowej. Gwiazda "Dzień Dobry TVN" pochwaliła się dziś w sieci fantastyczną wiadomością. Zaskoczeni internauci ślą gratulację szczęśliwej mamie.

Anna Kalczyńska w duecie z Andrzejem Sołtysikiem prowadzi "Dzień Dobry TVN". Od lat widzowie mogąśledzić jej dziennikarską karierę, a także dowiadywać się więcej o jej życiu prywatnym za pośrednictwem mediów społecznościowych, w których gwiazda TVN chętnie dzieli się ważnymi momentami. Tak było i tym razem.

Anna Kalczyńska prywatnie jest szczęśliwą mamą

Anna Kalczyńska po pracy w "Dzień Dobry TVN" wraca do domu, gdzie czekają na nią ukochany mąż Maciej i troje dzieci. Dziennikarka doczekała się Jana, Hanny i Krystyny. W sieci często można zobaczyć momenty z życia rodzinnego, które pojawiają się w mediach społecznościowych na profilu dziennikarki. 

Tym razem, Anna Kalczyńska publikując materiał w sieci, podzieliła się ważną wiadomością. Okazuje się, że dziennikarka ma wiele powodów do radości. Jednym z nich jest jej dziecko. To właśnie zdjęcie z Jasiem pojawiło się na Instagramie. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Anna Kalczyńska podzieliła się radosną nowiną 

- Nikt się nie spodziewał i to jest chyba najlepszy dowód, że mamy do „czerwonego paska” stosunek ambiwalentny. Absolutnie nie ciśniemy dzieci, żeby zdobywały szóstki, nie o to chodzi, żeby robiły coś wbrew sobie albo żeby robiły nam przyjemność, ale doceniamy wysiłek włożony w ich zdobycie. Polski system edukacji jest niesamowicie rywalizacyjny. Wolałabym, żeby szkoła bardziej skupiała się na myśleniu, dyskutowaniu, otwieraniu głów i serc. Ale świat zmienia się powoli. Wierzę, że ten pasek Jankowi w życiu nie zaszkodzi - napisała. 

Anna Kalczyńska jest bardzo dumna ze swojego syna i z jego wyników w szkole. Koniec roku szkolnego okazał się świętem dla całej rodziny. Jej zdjęcie z synem pokazuje, jak ważne jest dla gwiazdy TVN życie rodzinne. Anna Kalczyńska po publikacji postu doczekała się wielu ciepłych komentarzy i gratulacji dla uzdolnionego chłopaka. 

Dzisiaj grzeje: 1. Polskę obiegła tragiczna wiadomość. Nie żyje Krzysztof Domaradzki

2. Lekarze chcieli odłączyć 27-latka od aparatury podtrzymującej życie. Wtedy jego ojciec wyciągnął pistolet

- Aaaa, Janek został też wyróżniony za wynik w konkursie matematycznym, mimo, że nie zdobył maksa (jak 3152 uczniów w tym roku) Fajnie mieć syna, który sam jest zaskoczony wyróżnieniem na świadectwie, ale wiem też, że uczciwie na to zapracował i jestem z niego bardzo, bardzo dumna. Pozdrawiamy wszystkie dzieci - z paskami i bez bo najważniejsze, że jesteście uczciwi wobec siebie, swoich wyborów, ambicji i filozofii życia. Bądźcie sobą, bądźcie szczęśliwi, wypoczywajcie! - dodała zachwycona mama. 

Wyświetl ten post na Instagramie.

Nikt się nie spodziewał.. i to jest chyba najlepszy dowód, że mamy do „czerwonego paska” stosunek ambiwalentny. Absolutnie nie ciśniemy dzieci, żeby zdobywały szóstki, nie o to chodzi, żeby robiły coś wbrew sobie albo żeby robiły nam przyjemność, ale doceniamy wysiłek włożony w ich zdobycie. Polski system edukacji jest niesamowicie rywalizacyjny. Wolałabym żeby szkoła bardziej skupiała się na myśleniu, dyskutowaniu, otwieraniu głów i serc. Ale świat zmienia się powoli. Wierzę, że ten pasek Jankowi w życiu nie zaszkodzi..Aaaa, Janek został też wyróżniony za wynik w konkursie matematycznym, mimo, że nie zdobył maksa (jak 3152 uczniów w tym roku🤓) Fajnie mieć syna, który sam jest zaskoczony wyróżnieniem na świadectwie, ale wiem też, że uczciwie na to zapracował i jestem z niego bardzo, bardzo dumna. Pozdrawiamy wszystkie dzieci - z paskami i bez, bo najważniejsze, że jesteście uczciwi wobec siebie, swoich wyborów, ambicji i filozofii życia. Bądźcie sobą, bądźcie szczęśliwi, wypoczywajcie!

Post udostępniony przez Anna Kalczyńska (@annakalczynskam)

Najlepsze newsy dnia:

  1. W słoiku z miodem pojawiła się biała piana. Świadczy ona tylko o jednym, ale niestety sporo osób w takim momencie popełnia kosztowny błąd
  2. Znamy wyniki badań skoczków na COVID-19. Zarazili się od Adama Małysza?
  3. Na ciele babci pojawiły się siniaki. Gdy rodzina obejrzała nagranie z ukrytej w domu kamery, natychmiast zadzwonili na policję
  4. GIS zamyka popularne kąpielisko, na pewno nie ostatnie. Zła wiadomość dla Polaków nad morzem
  5. Zapytali Ministerstwo Zdrowia, ilu Polaków naprawdę zakaziło się koronawirusem. Odpowiedź zwala z nóg
  6. Gwiazda ”M jak miłość” jest nieuleczalnie chora. „Jest mi ciężko, trzęsę się. Mogę mieć tylko remisję”

Źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News