Anna Kalczyńska w żałobie po nagłej śmierci ojca, gwiazdora polskich seriali. Jej słowa rozrywają serca

Anna Kalczyńska w żałobie po nagłej śmierci ojca, gwiazdora polskich seriali. Jej słowa rozrywają serca Źródło: Instagram/Anna Kalczyńska

Anna Kalczyńska w ostatnich dniach musiała pożegnać ojca. Gwiazdor polskich seriali odszedł nagłą śmiercią. Córka dzieli się słowami, które rozrywają serca.

Anna Kalczyńska wczoraj pożegnała ojca. Znany polski aktor odszedł niespodziewanie. Nikt nie był przygotowany na jego śmierć. Jego córka postanowiła podzielić się wzruszającymi słowami w mediach społecznościowych. Jej słowa rozrywają serca. 

Krzysztof Kalczyński znany jest szerokiej publiczności z filmów i seriali. Przez 8 lat mogliśmy oglądać go w serialu Klan, gdzie wcielał się w rolę Edwarda Tyczyńskiego. Jednak to nie jedyna rola z której możemy go kojarzyć, ponieważ wystąpił on również w takich serialach jak "Na Wspólnej", "Plebania" czy "M jak miłość". W tym roku wydał książkę "Moje boje pojedynczo i we dwoje". Opisuje w niej swoje wspomnienia, opowiada o swojej rodzinie i najbliższych przyjaciołach. Oprócz tego możemy wiele dowiedzieć się o pokoleniu w którym przyszło mu dorastać, jak i o świecie artystycznym z tamtych lat.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Anna Kalczyńska informuje o śmierci taty

Na Facebooku Anna Kalczyńska poinformowała o nagłej śmierci ojca, której nie spodziewali się nawet jego najbliżsi:

- Drodzy Przyjaciele, Mój ukochany Tata odszedł dziś rano. Kto Go znał, wie, że był chodzącą życzliwością, emanujący ciepłem i humorem. Dla mnie był miłością, wsparciem, samą czułością. Przed pierwszym dniem szkoły, przed egzaminami, przed ołtarzem, przy każdej ważnej okazji ściskaliśmy się za piąty paluszek. Tak też było wczoraj. Jak wiecie napisał nam książkę, żebyśmy o niczym ważnym i zabawnym w jego życiu nie zapomnieli. Jakby przeczuwał, że jego dni są policzone. To było wspaniale życie. Myślę, że niebo jest od dziś bardziej kolorowe. Tylko nam tu wszystkim bardzo smutno… - napisała Anna Kalczyńska.

Dzisiaj grzeje: 1. Rodzice opłakiwali śmierć 2-letniego syna przy jego zwłokach. Po 2 godzinach dziecko obudziło się i skierowało do taty prośbę
2. Legendarna polska wokalistka zmarła na ulicy, idąc na zakupy. Ludzie przechodzili obok, nikt jej nie pomógł. Po 13 latach fani wciąż ją opłakują

Fani w ciepłych słowach dodają jej otuchy w komentarzach. Pojawiło się bardzo wiele miłych wpisów, w których opisują wspomnienia związane z rolami ojca Kalczyńskiej. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Lidl pokazał wyniki. Sieć ujawnia też płace, ich wysokość może Cię mocno zdziwić
  2. Najnowsze zdjęcia ciężko chorej aktorki. Wypadły jej wszystkie włosy, jej wygląd rozdziera serce
  3. Gdy zorientowała się, po co naprawdę wziął ślub, było już za późno. Popełniła błąd, który zrujnował kobietę na lata
  4. Walił psem o ziemię, aż ten umarł. "Jeśli wasze psy nie robią tego, co chcecie, to je zjedzcie"
  5. Znaki zodiaku mówią więcej niż najlepszy jasnowidz. Oto największe zagrożenia dla każdego z nich

Źródło: jastrzabpost

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News