Media o tym nie informowały. Nieznany fakt z życia Anny Jantar

Media o tym nie informowały. Nieznany fakt z życia Anny Jantar Źródło: screen yotutube.com/sasetka350

Anna Jantar jest ikoną polskiej muzyki, jej nagła śmierć była potężnym ciosem nie tylko dla rodziny piosenkarki, ale również dla jej fanów i przyjaciół. Pomimo upływu wielu lat od tej strasznej tragedii, cały czas dowiadujemy się o niej nowych informacji. Teraz na światło dzienne wyszły kolejne nieznane fakty.

W latach siedemdziesiątych Anna Jantar była u szczytu sławy, jej piosenki śpiewała cała Polska. Media w tamtym czasie bardzo często wspominały o jej rywalizacji z Ireną Jarocką. Często mówiono, że kobiety się wręcz nienawidzą. Jednak jak to często bywa w takich sytuacjach, po latach okazało się, że prawda była całkiem inna.

Anna Jantar: nieznane fakty

Teraz okazuje się, że pomiędzy piosenkarkami nie było żadnej zawiści. Kobiety darzyły się za to ogromnym szacunkiem, najlepiej pokazuje to reakcja Jarockiej na wieść o tragicznej śmierci Anny Jantar. O wszystkim dowiedziała się od Danuty Ignatowskiej.

 - Tego dnia miałam się spotkać z Ireną w hotelu Brda w Bydgoszczy. Czekałam, aż przyjedzie z koncertu z Aleksandrowa Kujawskiego. Cały czas zastanawiałam się, czy wie o tragedii. Gdy wchodziła do hotelu, poznałam po uśmiechu, że jeszcze nie. Strasznie tę wiadomość przyjęła. Nagle zrobiła się blada, prawie zemdlała. Muzycy odprowadzili ją do pokoju. Na drugi dzień jeszcze pytała, czy to na pewno Ania była w tym samolocie... - wspomina Ignatowska.

Irena Jarocka bez wątpienia bardzo przeżywała śmierć Jantar, bardzo długo dochodziła do siebie po tych wieściach. Chcąc złożyć hołd swojej zmarłej koleżance, wykonała na scenie jej dwie piosenki. Jak się okazuje, przez lata wiele osób je myliło. Miały podobny styl ubierania się i urodę, dodatkowo śpiewały bardzo podobne piosenki. To wszystko wpłynęło na to, że nawet po śmierci Jantar ludzie mieli problem, żeby odpowiednio dopasować repertuar do piosenkarki. Było to powodem wielu niekiedy zabawnych pomyłek. Jarocka wspomina sytuację, gdy chciała zamówić taksówkę, niestety dyspozytor nie chciał przyjąć jej zgłoszenia, uważając, że jest to głupi żart. W końcu krzyknął na piosenkarkę, że przecież ona od wielu lat nie żyje. Do innej sytuacji doszło po jej koncercie, gdy jeden z fanów, zarzucił jej, że nie zaśpiewała wszystkich swoich hitów. Chodziło mu jednak o piosenki Anny Jantar, chłopak, gdy zorientował się o swojej pomyłce, długo nie mógł dojść do siebie. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Ogromna akcja antyterrorystów pod Wrocławiem! Zabarykadował się w wytwórni broni
  2. Mocna decyzja ws. Tomasza Komendy. Jego prawnik walczy
  3. Nie odpuszczają! TVN na celowniku PiS, wszystko odbędzie się po cichu
źródło: pomponik.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News