Małżeństwo Anny Jantar nie było sielankowe. Podejrzenia o romans i toksyczna zazdrość niszczyły jej związek

Małżeństwo Anny Jantar nie było sielankowe. Podejrzenia o romans i toksyczna zazdrość niszczyły jej związek Źródło: youtube.com

Anna Jantar wzięła ślub z Jarosławem Kukulskim 11 kwietnia 1971 w poznańskim kościele św. Anny. Od tamtej pory zaczęły się jej problemy z mężem. Fakt, że była utalentowaną, piękną kobietą, otoczoną gronem fanów i artystów, wzbudzał zazdrość u jej męża.

Anna Jantar wraz ze swoim mężem starała się żyć zgodnie. Nie zawsze było to możliwe. Często była podejrzewana o romanse. Wszystko przez jedną piosenkę, którą jej mąż mylnie zinterpretował.

Anna Jantar stała się ofiarą chorobliwej zazdrości, było jej z tym bardzo ciężko

Małżeństwo mamy Natalii Kukulskiej nie należało do najszczęśliwszych. Znajomi Anny Jantar i Jarosława Kukulskiego wspominają, że w ich związku często pojawiały się kryzysy. Mógł stać za nimi mąż piosenkarki, który był chorobliwie zazdrosny o swoją żonę. Na każdym kroku podejrzewał ją o romanse, ciężko znosiła wszelkie awantury i plotki.

Jarosław Kukulski był szczególnie uczulony na postać obecną w życiu swojej żony. Chodzi o poetę i kompozytora tekstów, Janusza Kondratowicza. To on stworzył znany utwór "Mamy dla siebie - siebie", który mocno dotknął męża Anny Jantar. Nie chciał uwierzyć, że tekst nie zawiera wzajemnego wyznania miłości, artystka musiała się mocno tłumaczyć.

To miała być tylko niewinna piosenka

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Ance numer przypadł do gustu, a Jarek wpadł w szał. Zaczął nas podejrzewać o romans! Długo musiałem go przekonywać, że ta niewinna piosenka, to nie wyznanie miłosne Anny do mnie, czy moje do niej, a apoteoza przyjaźni. On jednak wiedział swoje - napisał Janusz Kondratowicz w swojej książce "Wieczór nad rzeką zdarzeń".

Dzisiaj grzeje: 1. Ewa Sałacka zmarła tragicznie, osierociła 12-letnią córkę. Latami opłakiwała mamę, dziś to dorosła, piękna kobieta
2. Wszyscy mieli nadzieję, że się uda. Niestety nie żyje, nowotwór wygrał

Znajomi i przyjaciele Anny Jantar wiedzieli, że w małżeństwie Kukulskich nie dzieje się najlepiej. Piosenkarka nawet dzień przed wylotem do USA wspominała, że rozważa rozwód, jednak chciała najpierw zarobić więcej pieniędzy, by się usamodzielnić i dać córce emocjonalne i materialne wsparcie. W torebce Anny Jantar, już po tragicznym wypadku, znaleziono list od Jarosława Kukulskiego. Pisał w nim, jak bardzo ją kocha i jak bardzo mu na niej zależy, zamierzał zmienić się specjalnie dla niej.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Do polskiego szpitala trafiła dwójka dzieci z podejrzeniem zakażenia koronawirusem. Znamy prawdę o ich stanie zdrowia
  2. Nie żyje legenda światowej piłki. Dwukrotnie zagrał w finale mundialu
  3. Niepokojące doniesienia o córce Agaty Dudy. Chodzi o jej zdrowie, nie tylko nałóg je niszczy
  4. Dziecko wzięło do ust roślinę, kilka godzin później zmarło. Rodzice ostrzegają, każdy ma ją w domu
  5. Trudno powstrzymać łzy. Śmierć odebrała jej wszystko, Edyta Górniak wyznała bolesną i tragiczną prawdę, o której mało kto wiedział

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News