Łzy same cisną się do oczu. Poruszający hołd Kukulskiej na 40. rocznicę śmierci Anny Jantar, pokazała ulubione zdjęcie mamy

Łzy same cisną się do oczu. Poruszający hołd Kukulskiej na 40. rocznicę śmierci Anny Jantar, pokazała ulubione zdjęcie mamy Źródło: Wikimedia Commons Przemek Bednarczyk CC2.5

Anna Jantar zginęła w tragicznym wypadku, osieracając swoją córeczkę, Natalię Kukulską. Po latach córka gwiazdy zrobiła wielką karierę. Nigdy nie zapomniała o swojej mamie i teraz, z okazji 40. rocznicy jej śmierci, pokazała jej ulubione zdjęcie.

Anna Jantar była wielką gwiazdą polskiej estrady. W swoim szczytowym momencie kariery nie miała sobie równych na polskim podwórku, a jej przeboje śpiewała cała Polska. Jej śmierć w wypadku samolotu wstrząsnęła całym krajem, a najbardziej przeżyła to jej córka, Natalia Kukulska. Teraz, 40 lat po śmierci mamy, wspomniała ją, pokazując archiwalną fotografię.

Anna Jantar zmarła 40 lat temu. Córka uczci jej pamięć

Do tragicznego wypadku samolotu, w którym leciała Anna Jantar, doszło 14 marca 1980 roku. 40. rocznica będzie dobrą okazją, aby uczcić pamięć wielkiej artystki poprzez organizację memoriałów i koncertów poświęconych jej pamięci. Oczywiście nie będzie mogło na niej zabraknąć córki gwiazdy, Natalii Kukulskiej, która poszła w ślady mamy. Dzięki posiadaniu obszernego archiwum zdjęć mogła pomóc w przygotowaniu programu na temat Anny Jantar. Zdjęcie ze studia wrzuciła na Instagrama.

- Już niedługo będziemy zapalać lampkę pamięci o mojej mamie w 40. rocznicę śmierci. Szykuje się kilka wydarzeń, o których wkrótce poinformuję. Dziś miało miejsce pewne nagranie telewizyjne... byli zaproszeni goście... a scenografię zdobiło jedno z moich ulubionych zdjęć w wielkim formacie... Zgadniecie, jaki to program? - pisała Natalia Kukulska pod zdjęciem na portalu społecznościowym.

Niesamowite, archiwalne zdjęcie Anny Jantar

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zdjęcie studia pochodzi oczywiście z talk-show TVP Kultura "Niedziela z...". Do programu zapraszani są wybitni twórcy z polskiego środowiska artystycznego. Gdy gościem będzie Natalia Kukulska, na ścianie za charakterystyczną dla studia kratką, zawiśnie stara, mała znana fotografia z Anną Jantar. Trzeba przyznać, że polska gwiazda wygląda olśniewająco, a fani Natalii i jej mamy potwierdzili to w komentarzach.

Dzisiaj grzeje: 1. Wielu Polaków pogrążonych w żałobie. W tragicznym wypadku zginął 25-letni Dominik
2. Sześcioraczki z Tylmanowej otrzymają niemal milion złotych pomocy na leczenie. Spadła na nie fala hejtu

- Tak często myślę o pani mamie. Ja ją wiele razy widziałam, byłam na jej koncertach mam, autografy, mam płyty podpisane i dużo wspaniałych wspomnień - napisała fanka.

- Dla mnie to też są wspomnienia. Piękne zdjęcie. Pozdrawiam - czytamy dalej.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Produkty o działaniu pobudzającym. Stanowią ciekawą alternatywę dla kawy
  2. Z ostatniej chwili: Robert Lewandowski kontuzjowany. Nie zagra przez dłuższy czas
  3. Ogromny dramat, morze łez, totalna rudera. Katarzyna Dowbor musiała natychmiast zareagować
  4. Ile widzisz koni na obrazku? Odpowiedź wyjawia ukrytą prawdę na twój temat
  5. Usłyszał dziwne dźwięki dochodzące z grobu swojej żony, wtedy dokonano odkrycia. Nie mógł uwierzyć własnym oczom
  6. 99% ludzi nie rozpozna po żółtku i białku, które jajko jest najzdrowsze. Nr 1, 2 czy 3?

źródło: Instagram

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News