Anna Jantar
instagram.com natalia.kukulska
Monika Majko - 23 Września 2020

W zgliszczach samolotu znaleziono list należący do Anny Jantar. Dziś córka ujawnia jego treść

Anna Jantar zginęła w katastrofie lotniczej, kiedy wracała do kraju z Nowego Jorku. We wraku samolotu znaleziono list należący do wokalistki, córka gwiazdy niedawno ujawniła jego treść. Ciężko powstrzymać łzy wzruszenia.

Anna Jantar była pasażerką samolotu z Nowego Jorku do Warszawy, który rozbił się w okolicach warszawskiego lotniska Okęcie. Wokalistka zginęła na miejscu katastrofy, przy jej ciele znaleziono list. Dopiero po latach córka gwiazdy ujawniła jego poruszającą treść.

Anna Jantar zginęła w katastrofie lotniczej w 1980 roku

14 marca 1980 roku Natalia Kukulska wraz ze swoją babcią oczekiwała na przylot mamy na warszawskim lotnisku, wtedy doszło do ogromnej tragedii. Samolot, którym wokalistka wracała do kraju z Nowego Jorku, rozbił się przy lądowaniu w okolicach Okęcia. Ogromna tragedia wstrząsnęła nie tylko bliskimi gwiazdy, ale również całą Polską.

Jagoda Misztela17-latka wyszła do szkoły i już nie wróciła do domu. Rodzina i policja proszą o pomocCzytaj dalej

Natalia Kukulska została wychowana przez ojca, Jarosława Kukulskiego. Mężczyzna cierpiał po stracie żony, choć o ich związku krążyły różne plotki. Podobno małżeństwo muzyków tuż przed tragedią przechodziło bardzo burzliwe chwile. po chichu mówiło się o romansach Kukulskiego i Jantar i ich nieuniknionym rozstaniu. Po latach okazuje się jednak, że para chciała powalczyć o swoje uczucie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Bliźnięta miały nie przeżyćNikt nie dawał im szans na przeżycie. Dopiero po 2 latach rodzice zadecydowali, aby je ratowaćCzytaj dalej

Anna Jantar w chwili śmierci miała przy sobie list od męża

Natalia Kukulska ujawniła treść listu należącego do jej mamy, który został znaleziony we wraku rozbitego samolotu. Jego autorem jest Jarosław Kukulski, który z uczuciem pisał do swojej żony.

- Kocham Cię całym sercem i możesz liczyć na mnie w każdej sytuacji, a czy Ty odczytasz moją spowiedź jako słabość czy też jako miłość, której trzeba pomóc, to zależy tylko od Ciebie. Szczęście nasze, Anusiu, zależy tylko od nas samych. By jednak to było możliwe, musimy tego chcieć obydwoje. Całuję Cię mocno, Twój Jarek. Ps.: list taki do Ciebie jest jedynym i ostatnim. Gdybym musiał go pisać po raz wtóry, będziesz musiała chyba dokończyć go sama - napisał Jarosław Kukulski do Anny Jantar.

Dzisiaj grzeje:

1. Koszmarny wypadek gwiazdora "Na Wspólnej", "Złotopolskich" i "Klanu". Błaga o pilną pomoc

2. Z ostatniej chwili: Tragiczna śmierć w dniu urodzin. Polacy pogrążeniu w smutku i żalu, wszyscy żegnają cudowną osobę

3. Awantura na całego. Żona Martyniuka nie odpuści, żąda od byłej synowej jednej rzeczy

Wokalistka nie pozbyła się listu i podobno zabiegała o to, by mąż osobiście odebrał ją z lotniska. To mogło oznaczać, że chciała dać małżeństwu jeszcze jedną szansę i uratować swój związek. W tę wersję wydarzeń bardzo wierzy Natalia Kukulska, która pożegnała tatę 10 lat temu, ale wciąż bardzo za nim tęskni.

- Ciągle żywy w sercu, obecny w pamięci i bliski. Dziś tęsknię tak samo mocno. I wiem, co powiedziałby tata - napisała Natalia Kukulska w 10 rocznicę śmierci swojego ojca.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Poszła na zakupy do Auchan i mocno się zdziwiła. Przyłapała sieć na gorącym uczynku, ostrzega innych klientów
  2. Polacy wyprodukowali lek na COVID-19. Obostrzenia znikną ze stadionów?
  3. Danuta Martyniuk pokazała SMS-y od byłej żony Daniela. Nie ma wątpliwości, awantura na całego
  4. Prezydent właśnie podjął decyzję. Ogromna zmiana dla milionów Polaków
  5. Nagła wiadomość zdruzgotała kilka pokoleń Polaków. Media podały informacje o pogrzebie
  6. Robert Makłowicz nie może wybaczyć Polakom sposobu przyrządzania kotletów schabowych, Okazuje się, że masowo popełniają żenujący błąd

Dziewczynka dostała specjalny prezent2-latka z nieuleczalną chorobą otrzymała specjalny prezent. Jej reakcja jest bezcenna, wzruszająceCzytaj dalej

Źródło: Pomponik

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News