anna jantar stała się legendą polskiej
.
Łukasz Mazur - 21 Lutego 2020

Ksiądz ujawnił sekrety Anny Jantar. Zwierzyła mu się z największej tajemnicy

Anna Jantar była wybitną polską wokalistką. Jej przedwczesna tragiczna śmierć do dziś wzbudza wiele emocji. Duchowny, z którym Anna Jantar przyjaźniła się w przeszłości wyjawił szokujące informacje o życiu gwiazdy.

Anna Jantar stała się legendą polskiej muzyki popularnej. Jej śmierć wstrząsnęła całą Polską. Od pewnego czasu bliscy i znajomi gwiazdy przekazują nieznane dotąd fakty z jej życia. Zaprzyjaźniony z rodziną ksiądz Andrzej Witko wyjawił sprawy, które do tej pory pozostawały tajemnicą.

Pogrzeb KarolinyWalczyła o życie na oczach całej Polski, niestety nie udało się. Na pogrzebie doszło do niezwykłej sytuacjiCzytaj dalej

Anna Jantar we wspomnieniach księdza

W swoich wydanych w formie książkowej wspomnieniach o Annie Jantar ksiądz Andrzej Witko wskazuje, że życie małej Natalii Kukulskiej było poważnie zagrożone. W pewnym momencie ciąża Anny Jantar zaczęła przynosić zdrowotne komplikacje. Piosenkarka miała problemy z podstawowymi funkcjami życiowymi. Jej życie również było zagrożone.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Marta KaczyńskaWyciekły powalające zdjęcia, Marta Kaczyńska już się nie wymiga. Widok odbiera mowęCzytaj dalej

- Gdy cieszyła się, że nosi pod sercem długo oczekiwane dziecko, radość macierzyństwa wystawiona została na potężną próbę wiary. Ania zachorowała i okazało się, że to zatrucie ciążowe, przez co nie mogła przyjmować jakichkolwiek pokarmów, gdyż natychmiast dostawała torsji. Lekarz orzekł wówczas, że dziecko nie ma szans na przeżycie i trzeba ratować matkę, przeprowadzając aborcję - wspomina ksiądz Witko.

Dzisiaj grzeje:

1. Tragiczne wydarzenia w centrum Polski. Nie żyje nastolatek, okoliczności śmierci są porażające
2. Zapytała mamę o biologicznego ojca. W odpowiedzi dostała pudełko i poznała straszą prawdę

Zdaniem księdza dzięki niezłomnej wierze piosenkarki i wielu żarliwym modlitwom stał się cud.

- Ania wraz z Mężem, całą noc płacząc, modliła się o cud, zawierzając swe losy Bożemu Miłosierdziu. Rano zdecydowała, że cokolwiek miałoby się stać, nie pojedzie w tym dniu do kliniki. Wówczas poczuła silny głód i poprosiła o rosół… Kilka miesięcy później szczęśliwie przyszła na świat Natalia, która stała się największą miłością jej życia - przekazuje duchowny Witko.

Ks. Witko przekazał również informacje o mało znanych dotąd faktach z ostatnich chwil życia gwiazdy.

- Wzruszający i pełen głębokiej wymowy jest fakt, stwierdzony przez lekarza medycyny sądowej, że w chwili przejścia do wieczności, w momencie katastrofy lotniczej, trzymała zaciśnięty w swojej dłoni mały różaniec, który zawsze nosiła ze sobą - możemy przeczytać w cytującym księdza magazynie "Dobry Tydzień".

Najlepsze newsy dnia:

  1. GIS ostrzega przed popularną przyprawą. Może zawierać niebezpieczną dla zdrowia bakterię
  2. Zabrakło naprawdę niewiele. Trzech Polaków w pierwszej dziesiątce, dziękujemy za walkę
  3. Siostra Anny Przybylskiej ujawniła jak wygląda jej grób. Łzy same płyną do oczu
  4. Były kochanek Rodowicz przerwał milczenie. Padły naprawdę przykre słowa
  5. Za jeden banknot 10, 20 i 50 zł możesz dostać nawet kilka tysięcy. Wystarczy sprawdzić jeden malutki szczegół
  6. Nie w Lidlu i nie w Biedronce. Dziś wygrał 1 sklep, ma najtańsze pączki w Polsce

NastolatkaMiała zaledwie 16 lat. Starszy gwiazdor disco polo zrobił jej dzieckoCzytaj dalej

Źródło: Fakt

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News