Anna Jantar przed śmiercią przeżywała ciężkie chwile. Sekretne zapiski z jej pamiętnika wyciskają łzy z oczu

Anna Jantar przed śmiercią przeżywała ciężkie chwile. Sekretne zapiski z jej pamiętnika wyciskają łzy z oczu Źródło: youtube.com

Anna Jantar zginęła tragicznie w katastrofie samolotu 14 marca 1980 roku. Miała zaledwie 29 lat, a na powrót mamy z utęsknieniem czekała na lotnisku mała Natalka. Mało kto wie, że oprócz tęsknoty za córką, polska piosenkarka przeżywała prawdziwy koszmar.

Anna Jantar w sekretnym notesie zapisywała najbardziej gnębiące ją myśli, dzieliła się też sukcesami i miłością do córki. Jej zapiski przyprawiają jednak o łzy.

Anna Jantar podejrzewała swojego męża o najgorsze

Kilka lat temu miał zostać odnaleziony pamiętnik Anny Jantar, w którym opisywała swoje najskrytsze przemyślenia. Polska gwiazda przelewała na papier nie tylko pozytywne wspomnienia, ale również to, co najbardziej ją męczyło. Wiele osób wspomina, że w momencie kiedy Anna Jantar poleciała w trasę po USA, między nią a mężem w ogóle się nie układało. Mówi o tym między innymi dobrze jej znany kompozytor.

- Dwa, może trzy tygodnie przed powrotem z USA do Polski Ania zadzwoniła do mnie i poprosiła, żebym napisał dla niej tekst o rozstaniu, o byłym mężu - tak powiedziała o Jarku, i o miłości, która umarła... - wspomina Janusz Kondratowicz w książce "Bursztynowa dziewczyna. Anna Jantar we wspomnieniach". Pamięta, że Anna Jantar po akceptacji tekstu kazała wysłać treść do jej męża. Już wtedy podejrzewała go o najgorsze.

Pamiętnik piosenkarki pełen był przykrych wpisów

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Anna Jantar w swoim pamiętniku miała pisać, że podejrzewa męża o niewierność. Do piosenkarki miały co jakiś czas napływać wiadomości, że z Ireną Jarocką łączy go coś więcej niż tylko muzyka. Swoje myśli miała przelewać na papier. Zależało jej też na dobru dziecka, ale czegoś takiego nie mogła wybaczyć. Drugi cios w serce otrzymała niedługo później, kiedy zaczęto łączyć jej męża z Urszulą Sipińską - mało tego, kobiety były przyjaciółkami. Anna Jantar była zdruzgotana, powiernikiem jej sekretów był właśnie pamiętnik i bardzo bliscy, zaufani znajomi. Często wspominała o rozstaniu, o rozwodzie.

Dzisiaj grzeje: 1. Piotr Woźniak-Starak na zdjęciu w młodości. Syn miliarderów na zdjęciu ze światową top-modelką
2. Polsat przekazał druzgoczące wiadomości. Nie żyje uwielbiany dziennikarz i operator

Anna Jantar miała dywagować, kiedy najlepiej rozstać się z mężem. Przede wszystkim za pieniądze zarobione w USA chciała się usamodzielnić i nie być zależną. Miała dość ciągłego niepokoju i podejrzeń. Jej pamiętnik był pełen przykrych myśli, nie wiedziała, co zrobić. Nawet dzień przed wyjazdem do USA zdradziła przyjacielowi, że kiedy wróci, chciałaby się rozwieść.

Najlepsze newsy dnia:

  1. 13-latek zmarł po lekcji WF-u. Nauczyciel kazał uczniom wykonywać niebezpieczne ćwiczenie
  2. Polscy kibice zaatakowani w trakcie turnieju charytatywnego dla chorej dziewczynki
  3. Anna Jantar przed śmiercią przeżywała ciężkie chwile. Sekretne zapiski z jej pamiętnika wyciskają łzy z oczu
  4. Nastolatka poszła na swoją studniówkę. Wróciła zalana łzami i nie tylko, została potwornie upokorzona przez koleżankę
  5. Posmarowała twarz białkiem jajka. Efekt przerósł jej najśmielsze oczekiwania

Źródło: Fakt

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News