W zgliszczach samolotu odnaleziono list do Anny Jantar. Po latach ujawniono jego tragiczną treść

W zgliszczach samolotu odnaleziono list do Anny Jantar. Po latach ujawniono jego tragiczną treść Źródło: .

Anna Jantar zginęła w katastrofie samolotu 14 marca 1980 roku w wieku 29 lat. Na lotnisku czekała na nią mała Natalia Kukulska, nie wiedząc, że z jej mamą właśnie wydarzyło się coś złego. Po przeszukaniu rozrzuconych rzeczy na miejscu katastrofy, znaleziono torebkę Anny Jantar, a w niej list. Jego treść rzuca nowe światło na kontrowersyjne opinie.

Anna Jantar w wieku 29 lat osierociła małą Natalkę i opuściła Jarosława Kukulskiego. Mężczyzna cięzko to przeżył. Jeszcze przed katastrofą pisał do żony listy. Jeden z nich znaleziono w jej zniszczonej torebce.

Anna Jantar w torebce trzymała list od męża. Prawda była inna?

Kiedy Anna Jantar zginęła, cały artystyczny światek huczał, że jej związek z Jarosławem Kukulskim nie należał do tych przyszłościowych. Mówiono, że piosenkarka była nieszczęśliwą żoną i że niedługo po powrocie ze Stanów Zjednoczonych miała podjąć decyzję o rozwodzie z mężem - jeśli uda jej się dostatecznie uniezależnić od niego. Nawet przyjaciel rodziny Kukulskich, Andrzej Kosmala, wspomina, że dzień przed wylotem Anna Jantar mówiła mu o rozstaniu.

Prawda o związku Anny Jantar i Jarosława Kukulskiego znalazła się w książce autorstwa Marcina Wilka pt. "Tyle słońca". W niej również opublikowano treść listu znalezionego w torebce piosenkarki.

- Wokół mojej mamy narosło mnóstwo mitów. Dobrze, że ktoś chciał to wyprostować - mówiła usatysfakcjonowana Natalia Kukulska. Okazuje się, że Jarosław Kukulski bardzo kochał swoją żonę i za wszelką cenę chciał ratować małżeństwo. Dlaczego więc Anna Jantar z takim przekonaniem mówiła o rozstaniu, a opinia publiczna utrwaliła ich związek jako pełen nieszczęść?

"Anusiu, Aneczko Kochana" - pisał Kukulski

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W liście Jarosław Kukulski odnosi się do Anny Jantar z niesamowitym szacunkiem. Przeprasza ją za wszystkie chwile, kiedy zachowywał się wobec niej źle. Wielokrotnie używa zwrotów "Anusiu, Aneczko Kochana", bije się w pierś, błaga o wybaczenie i wierzy, że jeszcze będzie między nimi dobrze. Przeprasza również za to, że nadużywał alkoholu, kiedy Anna Jantar była w zagrożonej ciąży i żałuje, że nie był przy niej przez cały czas.

Dzisiaj grzeje: 1. PILNE: Nie żyją członkowie uwielbianego zespołu. Policjanci mieli problem z rozpoznaniem ciał
2. Służby ostrzegają. W Polsce anomalia, jakiej nie było od lat, zostało tylko kilka godzin

W liście pojawiły się również słowa, że kochał Annę Jantar całym sercem, a po narodzinach Natalii to uczucie jeszcze bardziej się umocniło. Zapewniał również, że może na niego liczyć w każdej, nawet najgorszej sytuacji. Szczerze pisał, że jest o co walczyć, ponieważ ich związek nie jest spisany na straty, a on tak bardzo ją kocha.

- Szczęście nasze Anusiu zależy tylko od nas samych - zakończył list Jarosław Kukulski.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Witamina która wygładza zmarszczki i niweluje rozstępy. Dostaniesz ją w każdej aptece
  2. Polscy kibice zaatakowani w trakcie turnieju charytatywnego dla chorej dziewczynki
  3. Panowie spod 6 znaków zodiaku są najlepszymi mężami. Koniecznie sprawdź, czy na liście jest twój partner
  4. Policjanci nie zdążyli. Żona nie miała litości dla męża
  5. Zostało postanowione. Książe Harry pójdzie w ślady księżnej Diany, już nie ma odwrotu

Źródło: WTV

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News