Krawczyk zdradził, co się wydarzyło tuż po śmierci Jantar. Przytłaczające, nikt nie wiedział

Krawczyk zdradził, co się wydarzyło tuż po śmierci Jantar. Przytłaczające, nikt nie wiedział Źródło: .

Anna Jantar zginęła w tragicznym wypadku samolotowym. Kobieta zostawiła męża i osierociła małą córkę. Krzysztof Krawczyk wyjawił, co działo się tuż po śmierci słynnej wokalistki.

Anna Jantar była kochana przez Polaków, jej tragiczna śmierć wstrząsnęła całym krajem. Wokalistka zostawiła małą córkę i męża, Jarosława Kukulskiego. Po latach Krzysztof Krawczyk wyznał, co działo się po śmierci jego koleżanki z branży. Wielbiciele artystki są w szoku, słowa wokalisty chwytają za serce.

Anna Jantar zginęła w katastrofie lotniczej

Słynna wokalistka była jedną z najpopularniejszych wokalistek w kraju. 14 marca 1980 wracała do Polski ze Stanów Zjednoczonych po kilku tygodniach nieobecności. Na lotnisku czekała na nią matka i jej córeczka. Natalia Kukulska miała wtedy zaledwie 4 lata. Samolot, którym leciała gwiazda rozbił się tuż przed lądowaniem. To była ogromna tragedia, która poraziła wielbicieli gwiazdy.

Rodzina artystki nie mogła uwierzyć w to, co się stało, kiedy podano informację o katastrofie. Babcia zabrała małą Natalię do domu ale ani ona, ani ojciec dziewczynki nie byli w stanie powiedzieć jej o śmierci mamy. Dowiedziała się o tym znacznie później. W szoku byli wszyscy bliscy Anny Jantar. Krzysztof Krawczyk, który przyjaźnił się z rodziną wokalistki, po latach wyjawił w swojej biografii, co działo się tuż po śmierci artystki. Jego słowa rozdzierają serce.

Anna Jantar dobrze znała Krzysztofa Krawczyka

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Krzysztof Krawczyk wspomniał w swojej biografii tragiczną śmierć Anny Jantar. To on pocieszał Jarosława Kukulskiego po dramacie, wskutek którego mężczyzna stracił żonę i mamę swojej córki.

- Przeżyłem z nim noc po wypadku, piliśmy wódkę, mówił, że wciąż Anię czuje. Dawno tak nie płakałem, jak wtedy z nim, taka męska stypa. Wspominaliśmy niedawno spędzone razem wakacje w Ustce, mała Natalia bawiła się z moim Krzysiem - wspomniał w swojej biografii Krzysztof Krawczyk.

Dzisiaj grzeje: 1. Zrzut paliwa nad szkołą i placem zabaw. 17 dzieci i 9 dorosłych ucierpiało, samolot miał lądować awaryjnie
2. Smutne doniesienia nt. Pawła Królikowskiego. Podjęto ostateczną decyzję w Polsacie, zrozpaczeni fani nie zobaczą go w nowym sezonie show

Słowa wokalisty poruszyły fanów artystki. Wciąż pamiętają o utalentowanej wokalistce. Pamięć o swojej mamie podtrzymuje również Natalia Kukulska, która postanowiła pójść w jej ślady i również została piosenkarką. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy
  2. Wyższe emerytury dla kobiet już pewne! Jedna grupa zawodowa może przygotować się na spore podwyżki
  3. Niepokojące doniesienia ws. Mandaryny. Była żona Wiśniewskiego nie dała rady?
  4. W końcu podjęto decyzję ws. grobu Piotra Woźniaka-Staraka. Rodzina nie będzie zadowolona
  5. Sylwia Bomba pokazała się w stylizacji, która nie pasuje do młodej mamy. Uwagę przykuwa jeden szczegół

źródło: Krzysztof Krawczyk - biografia

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News