ślub anny jantar
.
Sara Osiecka - 13 Stycznia 2020

W dzień swojego ślubu Anna Jantar wypowiedziała do męża odważne słowa. Nie miała pojęcia, że ktoś ją podsłuchuje

Ślub Anny Jantar nie poskromił jej figlarnego charakteru. Nic dziwnego, że w tak ważnym dniu skierowała do ukochanego odważne słowa. Nie liczyła jednak, że usłyszy je ktoś poza mężem. Skutki okazały niewyobrażalne.

Ślub muzyków był ważnym wydarzeniem dla Polaków. Kochali wokalistkę za jej urok i czar. Anna Jantar w pamięci przyjaciół i bliskich pozostanie osobą otwartą, radosną i dowcipną. Zawsze była skora do żartów, nawet w tak ważnym dniu, jak dzień ślubu. Właśnie wtedy wypowiedziała odważne słowa do swojego męża. Traf chciał, że usłyszał je jeden ze świadków. Nie mógł pozostać na nie obojętny.

Obrazek zwierzętaNa jednym obrazku ukryte są aż 4 zwierzęta. Trudno je odnaleźć, poradziliście sobie?Czytaj dalej

Anna Jantar mogła zepsuć ślub?

Zdarzenie przytoczył przyjaciel muzyków, który brał w nim udział. 11 kwietnia 1971 Anna Jantar i Jarosław Kukulski wzięli ślub w kościele św. Anny w Poznaniu. Połączyło ich granie we wspólnym zespole, a na uczucie nie trzeba było długo czekać. Właśnie wtedy, podczas pamiętnej ceremonii, doszło do niezwyklej sytuacji.

Drugi ze świadków stał blisko młodej pary i mógł dokładnie usłyszeć, co panna młoda mówi do swojego ukochanego. Okazało się, że dowcipna wokalistka zwróciła się do niego słowami "Co ja w Tobie widziałam?". To dosyć odważny żart, zwłaszcza w tak ważnym dniu, wybranek bowiem mógł go źle zrozumieć. Tak się jednak nie stało, a podsłuchane przez przyjaciela zdanie stało się inspiracją dla piosenki o tym samym tytule.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

DzieckoPodczas remontu znalazł w domu dziecięcą trumnę. Zajrzał do środka i zamarłCzytaj dalej

Niechcący stworzyła hit

Okazało się, że Lech Konopiński się nie pomylił i wypowiedziane w żartach zdanie przyczyniło się do powstania jednego z największych hitów piosenkarki. Do dziś fani pamiętają słowa piosenki, jednak mało kto wie, w jakich okolicznościach powstała. Trzeba przyznać, że przebój ma niezwykle romantyczną genezę.

Dzisiaj grzeje:

1. Mąż znęcał się nad uwielbianą piosenkarką psychicznie i fizycznie. Groził, że obetnie jej palec
2. Koleżanka pokazała najnowsze zdjęcie z Tomaszem Lisem. Niewiarygodne, jak wygląda po udarze

- Uznałem, że to znakomity pomysł na piosenkę, Jarek napisał szybko muzykę i tak w 1971 roku powstał jeden z największych przebojów po okresie pieśni masowych w rodzaju "Niech się mury pną do góry - na lewo most na prawo most". Przekorna piosenka nie przeszkodziła Ani w zamążpójściu - opowiadał.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Już po finale WOŚP wystosował ważny apel do wszystkich Polaków. Cały kraj powinien go przeczytać
  2. Żona Kamila Glika jest jedną z najpiękniejszych Polek. Jej zdjęcia powalają internautów (FOTO)
  3. Zdrowe dziecko położyło się spać we własnym łóżku. Po 2 godzinach było martwe, przyczyna odebrała mowę lekarzom
  4. Nikt wcześniej tak nie poniżył Magdy Gessler. Nie mieści się w głowie, jak została potraktowana przed kamerami Kuchennych rewolucji
  5. Nie żyje wyjątkowy muzyk, jego zespół był uwielbiany przez Polaków. Miał tylko 45 lat

Domowe trikiWłożyła kilka zapałek do doniczki. Efekt powala, zaskakujące triki domoweCzytaj dalej

Źródło: super express

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News