Anna Jantar
youtube.com
Klaudia Bochenek - 12 Stycznia 2020

Nieznane życie i oblicze Anny Jantar. Jej przyjaciółka podzieliła się największą tajemnicą ikony

Anna Jantar zmarła 14 marca 1980 roku w katastrofie lotniczej. Samolot Ił-62 Mikołaj Kopernik lecący z USA do Polski rozbił się tuż przed Okęciem. Mimo, że od tragedii minęło już tyle czasu, to nie brakuje tajemnic, które bliscy znajomi ujawniają o polskiej ikonie sceny muzycznej.

Anna Jantarjuż nie mogła doczekać się spotkania ze swoją ukochaną córką, Natalią Kukulską. Tajemnica związana z polską piosenkarką jest ściśle związana z jej dzieckiem. Nawet fani nie wiedzieli, co przechodziła Anna Jantar.

Anna Jantar mogła w każdym momencie umrzeć. Jej zdrowie wisiało na włosku

Anna Jantar wyszła za mąż za Jarosława Kukulskiego 11 kwietnia 1971 roku, a uroczystość odbyła się w poznańskim kościele św. Anny. 5 lat później na świat przyszło ich wyczekane pierwsze dziecko - dziewczynka Natalia, która nazwisko odziedziczyła po tacie. Mało kto jest świadomy, że zarówno Anna Jantar jak i jej dziecko mogły umrzeć w każdym momencie.

"Świat według Kiepskich"Andrzej Grabowski nagrał ważną wiadomość do fanów "Kiepskich". Zostało mało czasuCzytaj dalej

Przyjaciółka zdradziła, że Anna Jantar w ciąży zmagała się z zatruciem ciążowym. Jej organizm nie przyjmował żadnych pokarmów. Kończyło się to albo wymiotami, albo jeszcze silniejszym pogorszeniem stanu zdrowia. Lekarz mógł zalecić tylko jedno - aborcję. Piosenkarka nie była w stanie dostarczać sobie składników odżywczych, a jej dziecko mogło nieprawidłowo się rozwijać przez brak kluczowych witamin.

Dopiero po trzech miesiącach nastąpił przełom

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Monika PróchniewiczByli uwielbiani przez Polaków, umarli w tragicznych okolicznościach. 10 gwiazd disco polo, których już z nami nie maCzytaj dalej

Lekarze coraz bardziej przekonywali Annę Jantar do aborcji, aby przemyślała całą sprawę i uratowała chociaż siebie. Nikt nie wierzył, że w takiej podbramkowej sytuacji zdarzy się jakikolwiek cud. Piosenkarka puszczała ich uwagi mimo uszu, nigdy w życiu świadomie nie uśmierciłaby dziecka. Jej mężowi pozostało się jedynie modlić o zdrowie dla żony i córki. Jarosław Kukulski przeszedł wtedy stresujące chwile.

Dzisiaj grzeje:

1. Nie uwierzycie, kim jest żona Jurka Owsiaka. Jego przeciwnicy dostaną zawału
2. Wielu Polaków chciało mu pomóc. Niestety, nie żyje Patryk

3 miesiące po wylądowaniu w szpitalu i zdiagnozowaniu przez lekarzy, artystka poczuła głód i stwierdziła, że mogłaby coś zjeść. Sama z siebie poprosiła o posiłek. Rodzina i przyjaciele wspominają, że był to mistrzowski rosół jej mamy. Powoli postawił ją na nogi, a potem Anna Jantar zaczęła normalnie jeść. Natalia Kukulska urodziła się bez żadnych komplikacji.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Przez tydzień piła wodę po ogórkach kiszonych. Efekty pojawiły się już na drugi dzień
  2. Żona Artura Boruca to prawdziwa piękność. Zdjęcia Sary Boruc są prawdziwą petardą (FOTO)
  3. Jest źle z Agnieszką Chylińską. Podjęła ostateczną decyzję, od lat sobie nie radzi
  4. Doda przestała ukrywać prawdę o dzieciach. Mocne wyznanie
  5. Więzienie, porzucona ciężarna kobieta i śmierć. Media przemilczały, co wydarzyło się po "Chłopakach do wzięcia"

MamaMama zaryzykowała życie, by ochronić swoje dziecko. Teraz jej ciało wygląda jak mielonka, tylko dla ludzi o mocnych nerwachCzytaj dalej

Źródło: Fakt

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News