Anna Jantar sekrety
YouTube
Maria Wieczorek - 9 Lutego 2020

W pewnej chwili Anna Jantar miała po prostu dość. Przyjaciel wyznał przykrą prawdę

Anna Jantar zginęła 14 marca 1980 roku w tragicznych okolicznościach. Jak ujawnił autor biografii wokalistki, śmierć zabrała ją w przełomowym momencie życia. Przyjaciele gwiazdy ujawnili, że gdyby nie katastrofa lotnicza, zapewne chciałaby zmienić otaczającą ją rzeczywistość.

Anna Jantar, zdaniem Marcina Wilka - autora książki pt. "Tyle słońca. Anna Jantar. Biografia", okazała się postacią otwartą na budowanie legend. Aby zrozumieć więc, kim tak naprawdę była wokalistka, pisarz zagłębił się w szczegóły jej prywatnego oraz zawodowego życia, poznając je między innymi dzięki rozmowom z przyjaciółmi gwiazdy. O tej wyjątkowej dla fanów piosenkarki książce i o odkrytych przez siebie faktach Wilk opowiedział w wywiadzie dla "Gazeta.pl".

Wykorzystał w nocy nietrzeźwą szwagierkę. Powód nie mieści się w głowieWykorzystał w nocy nietrzeźwą szwagierkę. Powód nie mieści się w głowieCzytaj dalej

Anna Jantar była w momencie przełomu

Co ciekawe, jedno z zadanych mu pytań dotyczyło aspektów życia, których Jantar miała dość. Z opisu biografa wyłania się obraz wokalistki jako kobiety, która w okresie tuż przez tragiczną śmiercią chciała całkowicie odmienić swoją codzienność.

- W pewnym momencie [miała dość - przyp. red.] bardzo wielu rzeczy. Ciasnego mieszkania, w którym nie miała przestrzeni, irytowało ją, że Jarek [Kukulski - przyp. red.] szura kapciami i wypomina jej zbędne wydatki. Kariery estradowej. Zanim ją rozpoczęła, próbowała sił w piosence studenckiej, artystycznej, potem ciągnęło ją w stronę rocka. Możliwe też, że miała dość życia dla innych. Ona była wychowana w przeświadczeniu, że żyje się dla innych - opowiedział Wilk.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

piesTrudno uwierzyć, że jest prawdziwy. Pies z ludzką twarzą poraża wzrokiem i uśmiechemCzytaj dalej

- Kiedy jako nastolatka zaczęła koncertować i zarabiać pierwsze pieniądze, oddawała wszystko rodzicom. Bo mama nie pracowała, tata za dużo pił, było ciężko. Wcześnie wyszła za mąż i cały czas była szalenie odpowiedzialna. Odpuściła, czy też rozluźniła, kiedy zaczęła zbliżać się do trzydziestki, gdy nieco odchowała Natalię. Ścięła włosy, zmieniła styl, zaczęła współpracować z innymi kompozytorami niż jej mąż. Podobno myślała nawet o tym, żeby śpiewać na statkach - nie dla pieniędzy, a dla przygody - ujawnił pisarz.

Tragiczne losy wielkiej gwiazdy

Dzisiaj grzeje:

1. Tragedia na lotnisku, samolot staranował człowieka, drugi jest w szpitalu. Film trafił do sieci
2. IMGW pilnie wydało najwyższy, 3. stopień alertów. Życie Polaków zagrożone, niż Sabina niedługo uderzy w Polskę

Wilk dodał także, że Anna Jantar miała przed śmiercią wiele planów. Jednocześnie wstrzymywała się z wykonywaniem poważnych kroków w kierunku ich realizacji. Pisarz stwierdził więc, że nie ma pewności, czy wokalistka przekułaby marzenia w rzeczywistość.

- To, czego jestem niemal pewien, prześledziwszy jej losy, to to, że śmierć zastała ją w momencie, gdy znów była nastolatką, tyle że uwięzioną w ciele dojrzałej gwiazdy. Chciała wyrwać się ze skorupy, w której zastygła - powiedział biograf.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zdjęcie trafiło do sieci, widać wszystko. Nagle z wody cała mokra wyszła Magda Gessler
  2. Zamiast 500 plus będzie 200 plus. Rząd podjął decyzję, rodziny muszą sobie radzić same
  3. Mało kto wie, do czego służy wkładka pod paczkowanym mięsem. Odechciewa się jeść, producenci milczą na ten temat
  4. Wystarczy włożyć kulkę z folii aluminiowej do pralki. Efekt jest po prostu wow
  5. Gdy rodzice zobaczyli, co ich dzieci robią na studniówce, opadły im szczęki. Wszystko się nagrało, jest na co popatrzeć

Królowe życiaWidzowie Królowych życia zostali oszukani? W sieci pojawiły się zdjęcia, które ujawniły całą prawdęCzytaj dalej

Źródło: Gazeta.pl

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News