Przy nieżyjącej Annie Jantar znaleźli list od męża. Jego treść porusza dogłębnie

Przy nieżyjącej Annie Jantar znaleźli list od męża. Jego treść porusza dogłębnie Źródło: Instagram.com natalia.kukulska

Anna Jantar zginęła tragicznie w katastrofie lotniczej na warszawskim Okęciu. W zgliszczach samolotu odnaleziono list od jej męża, Jarosława Kukulskiego. Jego treść została ujawniona, czytając go ciężko powstrzymać wzruszenie.

Anna Jantar była jedną z ulubienic Polaków, a jej niezwykły talent doceniano nie tylko w Polsce, ale również i poza granicami naszego kraju. Artystka zginęła tragicznie podczas lotu z Nowego Jorku do Warszawy. W zgliszczach samolotu znaleziono ostatni list, jaki dostała od swojego męża, Jarosława Kukulskiego. Jego treść jest niezwykle wzruszająca.

Anna Jantar zginęła 14 marca 1980 roku

O związku Anny Jantar i Jarosława Kukulskiego krążyło wiele plotek. Oboje byli podejrzewani o romanse, a ich miłość została wystawiona na próbę. Jednak ich córka, Natalia Kukulska jest przekonana, że rodzice pragnęli być razem. Na dowód tego ujawniła listy, które małżeństwo pisało do siebie. Ich treść została opublikowana w książce o życiu Anny Jantar pt. "Tyle Słońca. Anna Jantar. Biografia".

Szczególnie wzruszający jest ostatni z listów, które miał do żony napisać Jarosław Kukulski. Wokalistka miała go przy sobie podczas tragicznego lotu z Nowego Jorku do Warszawy. Ciężko powstrzymać wzruszenie, czytając list wydobyty z wraku samolotu, w którym zginęła słynna piosenkarka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

– Kocham Cię całym sercem i możesz liczyć na mnie w każdej sytuacji, a czy Ty odczytasz moją spowiedź jako słabość, czy też jako miłość, której trzeba pomóc, to zależy tylko od Ciebie. Szczęście nasze, Anusiu, zależy tylko od nas samych. By jednak to było możliwe, musimy tego chcieć obydwoje. Całuję Cię mocno, Twój Jarek. PS. List taki do Ciebie jest jedynym i ostatnim. Gdybym musiał go pisać po raz wtóry, będziesz musiała chyba dokończyć go sama – napisał Jarosław Kukulski do Anny Jantar.

W chwili śmierci Anna Jantar miała przy sobie list od Jarosława Kukulskiego

Podobno Anna Jantar poprosiła męża, by pojawił się na lotnisku tego feralnego dnia. Już nigdy nie dowiemy się, czy gwiazda zdecydowała się ratować swoje małżeństwo czy chciała się tylko pożegnać z ukochanym. Treść listu wskazuje jednak, że Jarosław Kukulski był gotowy walczyć o ich miłość.

Dzisiaj grzeje: 1. Nagła zmiana od dzisiaj. Ministerstwo podjęło decyzję

2. Wideo - Kuriozalny wypadek. Podwójne potrącenie na rondzie. Ucierpiała kobieta udzielająca pomocy

3. Smutne doniesienia z samego rana. Nie żyje wielka aktorka

– Powinniśmy stanowić nierozerwalną całość, mając na uwadze fakt, że tylko i wyłącznie skazani na własne siły doszliśmy do czegoś i z tego to właśnie okresu datują się Twoje i moje największe sukcesy [...] Wiem, że miłość tkwi w nas i od nas zależy, gdzie się ją ukierunkuje. Wydaje mi się, że wszystko zależy od nas samych [...] Mamy o co walczyć! Chodzi przecież o naszą miłość, chodzi o nasze życie – pisał Jarosław Kukulski do swojej żony.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Uwaga, nowe restrykcje na weselach. Będzie rygorystycznie, wszyscy powinni się przygotować
  2. Amerykanie testują broń przed którą nie ma obrony. Rosjanie przodują w tej technologii
  3. Tragiczny początek weekendu. 10 osób nie żyje, inne walczą o życie, policja potwierdziła najczarniejszy scenariusz
  4. Rodzinny dramat Zenka Martyniuka. Wszyscy milczeli, jest naprawdę źle
  5. Naukowcy określili dokładny rozmiar Megalodona. To był prawdziwy potwór
  6. Media huczały o jej głośnym rozstaniu z mężem. Teraz gwiazda disco polo znów jest na językach, pokazuje ekskluzywne śniadania i bawi się w najlepsze

Źródło: Fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News