Wnuczka Anny Jantar wystąpi w Opolu? Wszyscy tego chcą, ale ostateczna decyzja należy od Natalii Kukulskiej

Wnuczka Anny Jantar wystąpi w Opolu? Wszyscy tego chcą, ale ostateczna decyzja należy od Natalii Kukulskiej Źródło: screen/YouTube

Anna Jantar to postać, której pamięci będzie poświęcony cały koncert w Opolu. Podczas wydarzenia może wystąpić nawet jej wnuczka. Wszystko zależy od Natalii Kukulskiej.

Zbliżający się wielkimi krokami koncert Opolskich Debiutów będzie poświęcony sławnej, polskiej piosenkarce, jaką była Anna Jantar. Podczas tego wydarzenia w Opolu może dojść do ciekawej sytuacji - możliwy jest występ wnuczki wielkiej artystki. Jednak wszystko zależy od jej matki, którą jest Natalia Kukulska.

Anna Jantar była jedną z najbardziej popularnych piosenkarek. Znana jest z takich przebojów jak "Nic nie może wiecznie trwać" oraz "Mój, tylko mój". Gwiazda zmarła tragicznie w katastrofie samolotu. Jednak pozostawiła po sobie nie tylko piękne przeboje, ale także utalentowaną córkę - Natalię Kukulską. Tegoroczny koncert Opolskich Debiutów będzie poświęcony właśnie Jantar.

Anna Jantar mogłaby zobaczyć na scenie swoją wnuczkę

Natalia Kukulska jest okazała się być zdolnym dzieckiem, które Anna Jantar wydała na świat. Dzieci Kukulskiej również szybko zaczęły wykazywać muzyczne umiejętności. Oboje rozwijają swoją pasję w szkoła muzycznych. Jan jest członkiem zespołu, w którym gra na perkusji. Według doniesień możliwe jest, że edukację muzyczną będzie kontynuował w Stanach Zjednoczonych. Natomiast Ania - jak jej matka i babcia - próbuje swoich sił w śpiewie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nastolatka bardzo by chciała wystąpić na scenie podczas koncertu w Opolu, zwłaszcza że jest poświęcony jej babci, którą jest Anna Jantar. Fani również uznali, że to wyśmienita okazja, żeby córka Natalii Kukulskiej zaprezentowała swoje umiejętności przed dużą publicznością. Publiczność prawdopodobnie by oszalała, gdyby zaśpiewała, którąś z piosenek legendarnej babci. To byłaby świetna historia.

Dzisiaj grzeje: 1. Lech Wałęsa został ojcem. Wielka radość w domu byłego prezydenta

2. Życie Michała Wiśniewskiego się załamało. Niszczące życie samobójstwo, był na skraju

Sam Anna Dąbrówka wyraziła chęć wystąpienia na koncercie w Opolu. Jest jednak jedno "ale". To Natalia Kukulska jest osobą decyzyjną w tej sprawie. Może zarówno wyrazić zgodę, jak i zabronić córce występu. Wspólnie z mężem na pewno przedyskutują tę kwestię. Anna na pewno chciałaby pojawić się na scenie, jednak występ przed tak dużą publicznością może ją narazić na duży stres.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pierwsze objawy raka płuc. Nigdy ich nie lekceważ
  2. Organizatorzy konkursu w Willingen przekazali fantastyczną informację. Polacy mogą odetchnąć z ulgą
  3. Z trumny dochodziły ciche odgłosy. Otworzyli ją i ścięło ich z nóg
  4. Kasjerka zwróciła nagle uwagę dziewczynce, by wybrała inną lalkę. Reakcja małej zwala z nóg
  5. Ujawniono największy sekret Krzysztofa Jackowskiego. Wiadomo już, ile naprawdę zarabia

źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News