Naoczny świadek tragicznej śmierci Jantar przerywa milczenie po latach. Jego relacja jest przytłaczająca, trudno wytrzymać

Naoczny świadek tragicznej śmierci Jantar przerywa milczenie po latach. Jego relacja jest przytłaczająca, trudno wytrzymać Źródło: screen/TVG

Anna Jantar zginęła przed laty w katastrofie lotniczej na warszawskim Okęciu. Teraz jeden ze świadków tragedii przerwał milczenie, przeszedł prawdziwą traumę.

Anna Jantar była jedną z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej w latach 70. Wiele młodszych osób kojarzy ją również jako matkę popularnej, polskiej wokalistki, Natalii Kukulskiej. Zginęła młodo, w wieku 30 lat, a jej śmierć opłakiwano przez lata. Z racji, że okoliczności katastrofy przez lata były dosyć mgliste, do dziś na jaw wychodzą nowe fakty.

Anna Jantar zginęła w katastrofie lotniczej. Makabryczne opisy miejsca wypadku

Nowe informacje na temat ostatnich chwil Anny Jantar pojawiły się w najnowszej książce Jerzego Dziewulskiego, byłego dowódcy oddziału antyterrorystycznego Milicji Obywatelskiej na lotnisku Okęcie. Zaraz po katastrofie był jedną z osób, które kierowały akcją ratowniczą. Jakiś czas temu o tragicznych wydarzeniach z 1980 roku opowiadał również w wywiadzie.

- 80 procent ofiar tej katastrofy można było zidentyfikować, ciała były głównie przecięte na pół, prawdopodobnie od pasów bezpieczeństwa. Anna Jantar była charakterystyczna i wszystkim znana. Pamiętam jej gęste, piękne włosy, zakrywały połowę jej twarzy - mówił w wywiadzie Dziewulski.

Nowe fakty na temat ostatnich chwil Anna Jantar 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W książce "O terrorystach w Polsce" Jerzy Dziewulski zdementował jedną z krążących od dłuższego czasu informacji. Według wielu opisów, Anna Jantar miała mieć w dniu katastrofy na sobie efektowne, biało futro, dzięki czemu łatwo było ją zidentyfikować wśród ofiar. Okazało się, że nie do końca tak było.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje uwielbiany aktor. Zmarł po długiej i ciężkiej chorobie
2. Niestety, przegrał z chorobą. Nie żyje polski muzyk

- Zapewniam, że to futro nie było białe. Proszę pamiętać, że samolot wbił się w ziemię, wszędzie było pełno mułu. A to była na pewno ona. Jej widok będę miał przed oczami do końca moich dni - mówił Jerzy Dziewulski.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Przez kilka miesięcy przyjmowała ziołowy suplement diety. Specyfik zrujnował jej wątrobę
  2. Wygląda jak dziecko Pudzianowskiego i Boczka ze "Świata według Kiepskich". Nowy mega-gwiazdor ma być na Fame MMA
  3. Niepokojące dla Kościoła doniesienia. Syn Szydło to tylko wierzchołek góry, coraz więcej księży odchodzi
  4. Viki Gabor poraziła fanów strojem, uczy się od Roksany Węgiel. Tak powinna wyglądać 12-latka?
  5. Rozwód Agaty Kuleszy jest drogą przez mękę. Niewiarygodne, co wyprawia mąż, musiała interweniować policja

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News