Anna Jantar skrywała tajemnicę
Piotr Grzybowski East News
Irmina Jach - 2 Sierpnia 2020

Niebywałe, po latach właśnie ujawniono największą tajemnicę Anny Jantar. Trudno uwierzyć, ale są prawdziwe

Anna Jantar była jedną z najpopularniejszych gwiazd lat siedemdziesiątych. Wokalistka, która wylansowała przeboje takie jak "Tyle słońca w całym mieście", "Nic nie może wiecznie trwać" i "Najtrudniejszy pierwszy krok" robiła oszałamiającą karierę. Koncertowała nie tylko w Polsce. Jej twórczość ceniła także zagraniczna publiczność. Do tej pory szerze wielbicieli nie wiedziały, że piosenkarka skrywała wielką tajemnicę.

Początek lat osiemdziesiątych był czasem koncertów w Stanach Zjednoczonych. Wraz z zespołami Perfect i Tragap wokalistka występowała w polonijnych klubach w Chicago i New Jersey. Lot z Nowego Jorku, którym wracała do Polski, zakończył się katastrofą, w której zginęło 77 pasażerów i 10 członków załogi. Anna Jantar umarła z różańcem zaciśniętym w dłoni. Do grobu zabrała ogromną tajemnicę.

Ministerstwo Zdrowia komunikatMZ wydało ważny komunikat dla części Polaków. Nie chodzi o koronawirusaCzytaj dalej

Anna Jantar przez całe życie ukrywała tajemnicę.

Od tragicznej śmierci Anny Jantar minęły już niemal cztery dekady. Jej córka, piosenkarka, Natalia Kukulska robi wszystko, by pamięć o jej matce trwała pomimo upływu wielu lat. Niedawno zdradziła, że udało jej się odnaleźć archiwalne nagranie z udziałem obojga rodziców. W bogatym zbiorze kaset wideo, który pozostawił po sobie 2. Jarosław Kukulski, znajdowała się taśma, która wywołała duże wzruszenie wokalistki. Wideo powstało w domu rodzinnym Kukulskich na warszawskim Wawrzyszewie. Budynek przy ulicy Reymonta 21 był przez nich zamieszkiwany w latach siedemdziesiątych. Nagranie przestawia wspólną pracę artystyczną Anny Jantar i jej męża. Piosenkarka nigdy nie przyznała się do tego, jak spędzała czas z małżonkiem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Agata Duda stała się bohaterką przykrych doniesieńPrzykre informacje ws. Agaty Dudy w sieci. Miało być inaczejCzytaj dalej

- Odkryłam, jak czasami razem pracowali. Wiemy, że mój tata był kompozytorem, ale nie wiemy, że komponował czasami z moją mamą. To znaczy: grał na pianinie, a mama śpiewała. On miał jakąś propozycję linii melodycznej, ale przez nią to przechodziło, ona sobie czasami ją zmieniała. Mówiła: "Nie tak, jeszcze raz". Bardzo fajne, taki proces twórczy, oni robili to po prostu w duecie - wyznała Natalia Kukulska w wywiadzie opublikowanym w tabloidzie "Na Żywo".

Dzisiaj grzeje:

1. Fatalna informacja dla posiadaczy kont w bankach. Zacznie się po wakacjach, lepiej się przygotować
2. Katastrofalne doniesienia z Polski z ostatniej chwili. Nie żyje 12 osób, ciężko rannych 100
3. Wyścig trwa. Pierwsze dawki polskiego leku mają powstać już niebawem

Anna Jantar i Jarosław Kukulski poznali się przy okazji współpracy z zespołem Waganci. Pobrali się w 1970 roku w Poznaniu. Wkrótce po ceremonii podjęli decyzję o przeprowadzce do Warszawy, gdzie po sześciu latach od zalegalizowania związku na świat przyszła ich jedyna córka, Natalia Kukulska. Mówi się, że małżeństwo wokalistki i kompozytora należało do wyjątkowo udanych. Mimo przelotnych zawirowań pozostawali sobie wierni i oddani. Łączyła ich nie tylko wspólnie tworzona rodzina, ale także hobby, któremu oddawali się bez reszty. Miłość pary trwała aż do dnia, w którym Anna Jantar zginęła w katastrofie samolotu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Uczniowie nie wrócą do szkół po wakacjach? Jest komentarz GIS, nie mamy dobrych informacji
  2. Dramatyczna wiadomość z samego rana. 25-letnia gwiazda zmarła w swoim mieszkaniu, popełniła samobójstwo
  3. Po 20 latach małżeństwo w końcu się rozwiodło. Nikt nie może uwierzyć, co zrobiła żona po rozprawie
  4. Aktorka TVP i TVN przeżywa traumę. Śmierć przyszła nagle, straciła wszystko, od lat nie może się z tym pogodzić
  5. Nie udało się wygrać walki z chorobą. Doszła do nas rozpaczliwa wiadomość o śmierci Jana Kruczka
  6. Uwaga, już dziś się zaczęło, zmiana dotknie większości Polaków. Wiemy, ile będzie trwać
  7. Stało się, nasi sąsiedzi wprowadzają kwarantannę dla Polaków. I bezkompromisowe warunki
  8. Trzy kapitalne triki na cudownie chrupiące placki ziemniaczane. Ich smak jest przepyszny, niezapomniany, obłędny
  9. Prokop złożył Monice Kuszyńskiej nieprawdopodobną propozycję. Sparaliżowana gwiazda nie spodziewała się podobnych słów

ButyJaki kolor mają buty ze zdjęcia? Niby oczywiste, ale 97% osób nie umie poprawnie odpowiedziećCzytaj dalej

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News