Anna Guzik odkrywa niepokojące fakty o swojej córce

Anna Guzik odkrywa niepokojące fakty o swojej córce Źródło: instagram.com/anna_guzik_

Anna Guzik, polska aktorka telewizyjna i teatralna podała zaskakujące wieści o swojej córce. Fani są zaskoczeni doniesieniami publikowanymi przez gwiazdę znaną z takich produkcji jak "Hela w opałach", czy "Miłość na wybiegu". Czy jej dziecko jest chore? Sprawdzamy najnowsze doniesienia.

Anna Guzik jest cenioną aktorką z ogromnym stażem i wielkim obyciem przed kamerami, jak i na teatralnej scenie. Wielokrotnie obsadzała tytułowe role w znakomitych produkcjach. Widzowie telewizyjni pokochali ją za świetną rolę Heli w serialu "Hela w opałach", bywalcy teatrów nigdy nie zapomną jej występu jako Balladyny w dramacie Juliusza Słowackiego.

Aktorka prowadzi aktywne życie w mediach społecznościowych. Na swoim Instagramie regularnie publikuje wpisy, w których uchyla rąbka tajemnicy  na temat swojego prywatnego życia. Obserwujący Anię jako pierwsi dowiadują się o nowych produkcjach i rolach, w jakich będzie można zobaczyć gwiazdę.

Anna Guzik z rodziną zdobywa Tatry 

W swoim ostatnim poście na Instagramie Anna Guzik zdała relację z długiego weekendu. Związana z Katowicami aktorka część swojego serca zostawiła w górach. To w Tatrach 7 lat temu wypowiedziała przed ołtarzem sakramentalne "tak" wobec swojego męża, Wojciecha Tylki. Rodzina uwielbia góry i często do nich wraca. Długi czerwcowy weekend był świetną okazją,by znów pochodzić po polskich Tatrach.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Okazało się, że sprawność fizyczna i świetna kondycja nie jest domeną najmłodszego pokolenia. Jak napisała na swoim Instagramie gwiazda, jej kilkuletnia córka miała problemy by zdobyć Rusinową Polanę. Okazuje się, że nie jest to związane z żadną chorobą malutkiej, a po prostu z trybem życia, jakie prowadzi na co dzień latorośl aktorki.

Dzisiaj grzeje: 1. Niewyobrażalna tragedia, nie żyje 2 małych dzieci. Ich ojciec został aresztowany, nie mieści się w głowie, co zrobił malcom

2. Jakie narośle na skórze wymagają interwencji? Lekarz tłumaczy

Przy zdobywaniu górskich szczytów konieczna okazała się niewielka pomoc dla małej córeczki. Anna Guzik napisała w opisie zdjęcia: "Nasze dzieci niestety chodzą dużo mniej niż my w ich wieku. Taka sytuacja, nieodczuwalna na co dzień, odczuwalna od czasu do czasu. Ale byłam dumna z moich dziewczyn, że doszły na Rusinową Polanę i wróciły. Z małą pomocą...".

Mimo drobnych problemów Anna Guzik jest dumna z wyczynu, jakiego dokonała wraz ze swoją rodziną. Jak myślicie, czy najmłodsze pokolenie faktycznie ma problemy z kondycją fizyczną? Miejski tryb życia może wpływać na sprawność wysiłkową naszych dzieci.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dostał paragon w knajpie i zbladł. Właśnie dzieje się niewyobrażalne nad morzem, ceny zwalają z nóg
  2. Już od piątku rząd luzuje kolejne obostrzenia. Ważna wiadomość dla wszystkich polskich fanów sportu
  3. Minister zdrowia powiedział, jak może wyglądać drugie półrocze 2020. Nie ma złudzeń
  4. Gwiazda "Gogglebox" schudła kilkadziesiąt kg. Na zdjęciach jest nie do poznania, ale inny szczegół zwraca uwagę bardziej
  5. Chyba każdy pamięta kultowe ptasie mleczko. Mamy oryginalny przepis na przysmak z PRL-u, place lizać
  6. Mama założyła kamerę w pokoju 4-latki. Zamarła, gdy zobaczyła na nagraniu ojca w jej łóżku
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News