Anna Dymna zrozpaczona. Musi zaakceptować brak Ireny Santor

Anna Dymna zrozpaczona. Musi zaakceptować brak Ireny Santor Źródło:

Anna Dymna jest jedną z najsłynniejszych, polskich aktorek. Polacy pokochali ją nie tylko za fantastyczne kreacje filmowe ale i osobowość. Dymna poza aktorstwem zajmuje się również działalnością społeczną, czego wyrazem jest chociażby założona przez nią fundacja "Mimo wszystko". Trudno dziwić się, że osoba o tak dużym sercu przeżywa brak swojej przyjaciółki.

Irena Santor jest wyjątkowo bliska aktorce. Kultowa piosenkarka po raz pierwszy od 14 lat nie pojawi się na finale Festiwalu Zaczarowanej Piosenki. Do tej pory Santor co roku sprawowała artystyczną opiekę nad festiwalem, którego uczestnikami są podopieczni fundacji Dymnej. Wydarzenie nie bez powodu jest szczególnie bliskie sercu aktorki.

Anna Dymna jest zrozpaczona

Dla Dymnej nieobecność przyjaciółki na festiwalu jest wyjątkowym ciosem. Oczywiście, nie wymierzonym z premedytacją. Irenę Santor przed udziałem powstrzymał bowiem stan zdrowia. - Dzwoniłam jeszcze wczoraj do Ireny, miałam nadzieję, że będzie mogła do nas przyjechać. Niestety, lekarze odradzili jej podróż ze względu na stan zdrowia. Musimy to zaakceptować - mówiła Anna Dymna dla "Świat&Ludzie". Finał festiwalu ma miejsce na Rynku Głównym w Krakowie. Przez ostatnie lata Irena Santor pełniła w nim kluczową rolę. Podopieczni fundacji Dymnej uwielbiają piosenkarkę. Nazywają ją nawet „najukochańszą festiwalową mamusią”. - Zawsze wiedziałam, że mogę na nią liczyć. To był już festiwalowy rytuał: wchodziła na scenę, witała gości i wykonawców, wypuszczała gołąbka. Trudno wyobrazić sobie, by było inaczej - wyznała Anna Dymna. Aktorka jest przekonana, że jej przyjaciółka pojawi się na następnym finale, w przyszłym roku. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawieZOBACZ TAKŻE:
  1. Hanna Lis wszczęła ostrą awanturę! Ogórek uderzyła w jej czuły punkt
  2. Ile lat ma Katarzyna Dowbor? Wiek daje się we znaki
  3. Michał Szpak będzie miał dzieci! Zaskakujące wyznanie artysty
  4. Uwielbiana gwiazda „M jak miłość” zaskoczyła fanów. Tego nikt się nie spodziewał
źródło: pomponik.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News