Anna Dymna w żałobie. Nie potrafiła mu pomóc

Anna Dymna w żałobie. Nie potrafiła mu pomóc Źródło: Fot. YouTube/Kultowe Rozmowy

Anna Dymna przez lata rozwijała swą karierę jako jedna z najpiękniejszych, najbardziej utalentowanych polskich aktorek. Obecnie artystka jest jednak kojarzona przede wszystkim z pracą charytatywną. Gwiazda wyznała właśnie, że pogrążyła się w żałobie, gdyż zmarł młody mężczyzna, któremu przez długi czas próbowała pomóc.

Dymna zagrała w takich produkcjach jak "Znachor", "Janosik", "Trędowata", czy też "Królowa Bona". Kultowe już role przyniosły jej ogromną popularność, którą artystka postanowiła wykorzystać w dobrym celu.

Anna Dymna pogrążyła się w głębokiej żałobie

Aktorka zajmuje się przede wszystkim prowadzeniem fundacji Mimo Wszystko. Poza tym skupia się jednak na niesieniu pomocy krakowskim bezdomnym, których próbuje wyciągnąć z ubóstwa oraz częstych zaburzeń depresyjnych. Jak się jednak okazało, Dymna nie zawsze odnosi planowany sukces, a każda porażka niezwykle ją rani. Artystka pogrążyła się właśnie w żałobie po śmierci młodego mężczyzny, którego dobrze znała właśnie z krakowskich ulic.

Poruszające wspomnienia wielkiej gwiazdy oraz jej plany na przyszłość

- Pamiętam, jak kupowałam mu śledzika w śmietanie, a on na to: "Może być karp? Bo ma więcej tłuszczu i dużo więcej energii będę miał. I jeszcze bułeczkę" - wspominała poruszona Dymna. - On już nie żyje. To są straceńcy. Czasem wybierają życie na ulicy, bo tak chcą, ale najczęściej kryje się za tym dramat. Danie samych pieniędzy nie rozwiązuje problemu - dodała także artystka, zapewniając jednocześnie, że nie podda się w swej pracy charytatywnej.

ZOBACZ TAKŻE: Koszmar Michała Wiśniewskiego. Groźba kalectwa, potężny ból

ZOBACZ TAKŻE: Anna Lewandowska pod ostrym ostrzałem! Fani podzieleni jak nigdy

ZOBACZ TAKŻE: Przyjaciółka Rodowicz miała makabryczny wypadek. Błaga o pomoc

ZOBACZ TAKŻE: Czy pies może jeść karmę dla kota? Żeby nie zaszkodzić psu – koniecznie przeczytaj!

Anna Dymna Fot. YouTube/Kultowe Rozmowy Anna Dymna Fot. YouTube/Kultowe Rozmowy Fot. Wikimedia Commons Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News