Anna Dymna przegrała z nałogiem
youtube.com/Imponderabilia
Sara Osiecka - 8 Maja 2019

Anna Dymna przegrała walkę z nałogiem. Po 14 latach wraca na złą drogę

Anna Dymna nie kryła się ze swoim uzależnieniem. Kiedy w końcu poczuła się wolna od nałogu, miała wielkie powody do świętowania. Wytrzymała prawie 15 lat, jednak teraz znów sięgnęła po to, z czym tak długo walczyła. Okropny nawyk niestety powrócił i znów rujnuje jej zdrowie.

Anna Dymna niegdyś zachwycała urodą, a jej postać wnuczki Pawlaka z filmu "Nie ma mocnych" do dziś jest bardzo lubiana, zwłaszcza przez męską część widowni. Dziś aktorka jest oddana pracy z osobami niepełnosprawnymi i prowadzeniu fundacji "Mimo wszystko". Mimo ukończenia 67 lat artystka jest bardzo aktywna, ale wszystko się może się już wkrótce niestety zmienić. Koszmar z przeszłości, jakim był nałóg, powrócił i na nowo zaczyna rujnować jej zdrowie.

TVN pokaże hitDzisiaj wieczorem absolutnie kultowy film w TVN. Miliony będą oglądać jeden z najlepszych filmów XXI wiekuCzytaj dalej

Anna Dymna zmaga się z chorobą. Lekarze niedawno postawili diagnozę

Anna Dymna jest oddana pomaganiu osom potrzebującym, to nie uchroniło jej jednak od własnych kłopotów ze zdrowiem. Wszystko zaczęło się od pogarszającego się samopoczucia. Ciągle była zmęczona i senna, nie czuła się sobą. Wiedziała, że coś jest nie tak z jej ciałem. Kiedy udała się do doktora, wykryto u niej chorobę.

Lekarze stwierdzili, że gwiazda kina cierpi na hipoglikemię, czyli niedocukrzenie. To poważne zagrożenie dla zdrowia, które bez odpowiedniego leczenia może doprowadzić nawet do śmierci chorego. Anna Dymna może mówić o ogromnym szczęściu, że w porę zorientowała się w stanie swojego zdrowia.

Jak sama powiedziała w rozmowie z "Rewią", przyjmuje teraz odpowiednie leki i jej stan jest teraz lepszy. Nagle pojawił się za to kolejny problem. Aktorka wróciła do nałogu sprzed lat, co może mieć fatalne konsekwencje dla jej zdrowia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Taniec z Gwiazdami, Julia Wieniawa.Julia Wieniawa rozbije "Taniec z Gwiazdami"! Po zobaczeniu 12 zdjęcia uznaliśmy, że to będzie najseksowniejsza uczestniczka w historiiCzytaj dalej

Aktorka przegrała z uzależnieniem. Znów robi to, z czym kiedyś walczyła

Anna Dymna przez wiele lat była uzależniona i nie wstydziła się tego. W pewny momencie palenie papierosów nie było postrzegane jako zły nawyk, a modny styl życia. Po 50. roku życia aktorka postanowiła jednak bardziej o siebie zadbać. Zdecydowała się walczyć z uzależnieniem.

Zmagania okazały się długie i niezwykle trudne, jednak w końcu się udało. Przez 14 lat artystka radziła sobie bez papierosów. Silna wola gwiazdy polskiego kina w końcu się wyczerpała, a ona znów od czasu do czasu czuje pokusę, by zapalić.

Dzisiaj grzeje:

1. Polska aktorka wzięła ślub w tajemnicy! Piękność wyszła za 19 lat starszego milionera [ZDJĘCIA]

2. Mieli wziąć ślub, ale jego ukochana zmarła. Parę dni później chłopak odkrył w jej telefonie zdjęcie i nie mógł powstrzymać łez

- Na paliłam 14 lat. Walcząc o coś, co było dla mnie ważne, zdenerwowałam się, zapaliłam i tak poszło. Dziennie wypalam kilka cienkich papierosów - wyznała.

Można mieć tylko nadzieję, że filmowa Ania Pawlakówna po raz kolejny znajdzie w sobie siłę, by po raz kolejny rzucić palenie, tym razem na zawsze.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Potrzebujesz gotówki? Jest bardzo prosty sposób nawet na killka tysięcy złotych
  2. Przejście na emeryturę w tych miesiącach to zły pomysł. Dostaniesz dużo mniej pieniędzy
  3. Ojciec usłyszał dziwny dźwięk z pokoju dziecka. Gdy wszedł do środka, zamurowało go. Wszystko nagrał
  4. Spora podwyżka minimalnej emerytury! Świetne informacje dla emerytów
  5. TVN: Koszmarne skutki dzisiejszej ulewy. Dwie osoby ranne, setki powalonych drzew
  6. Nie żyje legendarna dziennikarka. Przegrała walkę z nowotworem
  7. Tylko teraz! Kapitalna oferta Peugeota. Bajeczny, rodzinny SUV już za 707 zł nettoAdvertisement

rodzina królewskaKrólewskie porody odbywają się według ścisłych zasad. Wiedzieliście o wszystkich?Czytaj dalej

Źródło: Rewia

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News