Ogromna radość w domu Anny Dymnej! Chodzi o jej syna

Ogromna radość w domu Anny Dymnej! Chodzi o jej syna Źródło: screen youtube.com/Imponderabilia

Anna Dymna na ten moment czekała już od dawna. Aktorka zaczęła nawet już tracić nadzieję, ale jej modlitwy nareszcie zostały wysłuchane. Artystka wreszcie zaznała wielkiego szczęścia za sprawą swojego syna.

Anna Dymna w swoim życiu przeszła przez naprawdę trudne momenty. Jednak teraz aktorka ma prawdziwe powody do dumy i szczęścia. Wszystko za sprawą jednej decyzji podjętej przez jej syna. Artystka na ten moment czekała od dawna, a nawet zaczynała tracić nadzieję. Jednak jej syn nareszcie usłyszał tą jedną z najważniejszych odpowiedzi w życiu, która brzmi po prostu "Tak".

Anna Dymna nie może pohamować swojego szczęścia

Rodzina Anny Dymnej jest bardzo mocno związana ze sztuką. Jej jedyny syn jest znanym i docenianym kompozytorem i prawdziwym wirtuozem gitary. Tworzył też muzykę do licznych spektakli oraz filmów. I to właśnie dzięki sztuce poznał prawdziwą wybrankę swego serca o imieniu Agata.

Podobnie jak Michał jest ona artystką, jednak swoją karierę powiązała z malarstwem. Gdy spotkali się po raz pierwszy, to natychmiast postanowili stworzyć własny projekt łączący malarstwo z muzyką. Efekt ich kilkumiesięcznej pracy był wprost oszałamiający, a podczas wystawy Michał i Agata byli już parą.

Anna Dymna jest zachwycona partnerką swojego syna, z którą ostatnio się zaręczył. Oczywiście jej odpowiedź nie mogła być inna jak "tak". Para często odwiedza aktorkę, co sprawia jej ogromną przyjemność, ponieważ Anna Dymna nigdy nie ukrywała, że to właśnie jej syn jest najważniejszym mężczyzną w jej życiu i najlepszym przyjacielem, a widok, jak układa sobie życie u boku pięknej i utalentowanej młodej kobiety, to prawdziwe spełnienie marzeń.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 - Najważniejszy mężczyzna mojego życia? Syn Michał! Mam w nim fanatycznego przyjaciela - mówiła Anna Dymna.

Anna Dymna bardzo polubiła wybrankę swojego syna i wszystko wskazuje na to, że w tej rodzinie nie ma mowy o stereotypowej relacji z teściową.

 - Ania bardzo ją polubiła, świetnie się rozumieją. Uważa, że jest idealna dla Michała; pasjonatka, wrażliwa, kochająca sztukę i … tolerancyjna. Stworzyli fajny związek, wzajemnie się inspirują - wyznała znajoma aktorki.

Aktorka już teraz nie może doczekać się ślubu swojego syna i ma nadzieję, że niebawem zostanie także babcią. Szczerze przyznaje, że chce mieć dużo wnuków.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ile żon miał Janusz Gajos? Nie uwierzycie, że aż TYLE! Wybitny aktor miał pecha do kobiet
  2. Jak mieszka Beata Tyszkiewicz? Takich warunków NIKT się po niej nie spodziewał. Jej córki wiedzą o tym?
  3. Polsat podał druzgocące informacje. Świąteczna tragedia w Polsce, 4 osoby spłonęły żywcem
  4. Polski ksiądz oszalał w Wielkanoc. Darł flagi i wyzywał ludzi, dantejskie sceny w kościele
  5. Wielkanocny dramat żony Pawła Adamowicza. Łzy same napływają do oczu
  6. Jackowski przewidział dzisiejszy zamach. Powiedział co będzie dalej, to mrozi krew w żyłach

źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News