Anna Dymna - dzieci. Dymna jest wspaniałą matką

Anna Dymna - dzieci. Dymna jest wspaniałą matką Źródło: youtube.com/ Kultowe Rozmowy

Anna Dymna - dzieci, które są podopiecznymi Fundacji "Mimo Wszystko", traktuje jak swoje własne. Jednak czy wiemy coś więcej o jej biologicznym synu? Dlaczego nosi inne nazwisko niż jego matka? Odpowiedź wcale nie jest taka prosta.

Anna Dymna - dzieci, ile ich ma? Aktorka ma jednego syna - Michała Szota, który wcześniej nosił nazwisko matki, jednak zdecydował się je zmienić, nie jest on bowiem synem artysty Wiesława Dymnego, a drugiego męża artystki, Zbigniewa Szoty. Kobieta pozostała przy nazwisku pierwszego męża, bo jak sama mówi, był wyjątkowym mężczyzną w jej życiu i jej ogromną miłością, którą straciła tak nagle.

Syn Dymnej, Michał, nie miał łatwego dzieciństwa - nie utrzymywał kontaktów z biologicznym ojcem, a tatą nazywał trzeciego męża aktorki - Krzysztofa Orzechowskiego. Podobnie jak mama, wybrał życie na scenie, z wykształcenia jest filmoznawcą, ale zawodowo podąża nieco inną ścieżką artystyczną. Jest gitarzystą, współpracującym z takimi zespołami jak Nucleon, Sound Ensemble, Neal Cassady & The Fabulous Ensemble i HiQ. Często spełnia się również w roli kompozytora, a jego muzykę można usłyszeć w wielu spektaklach teatralnych.

Ostatnio w mediach mogliśmy usłyszeć, że szykuje się on do ślubu z młodą polską malarką, Agatą Kus.

Anna Dymna - dzieci, którymi opiekuje się w Fundacji

Anna Dymna równie blisko jest ze swoimi podopiecznymi z Fundacji "Mimo Wszystko", to właśnie im poświęca wiele uwagi, ponieważ wiele z nich do codziennego życia potrzebuje pomocy innych. 

Instytucja charytatywna opiera się na niesieniu pomocy osobom niepełnosprawnym i w trudnej sytuacji życiowej. Co roku organizowany jest konkurs dla najbardziej utalentowanych wokalnie podopiecznych, to Festiwal Zaczarowanej Piosenki im. Marka Grechuty.

 - Są wśród nich osoby bardzo śmiałe i otwarte, są zamknięte w sobie, zapętlone w swoich myślach, lękach. Bardzo wrażliwi na zewnętrzne bodźce, miewają okresy depresji, bywa, że przy niepełnosprawności intelektualnej nagle występuje schizofrenia, padaczka i wiele innych chorób somatycznych - mówiła w wywiadzie dla Faktu.

  1. Magdalena Górska: Aktorka Pierwszej Miłości skrywa wiele tajemnic
  2. Andrzej Grabowski: majątek, aktor, ile ma lat, rodzina, odchudzanie
  3. Grażyna Wolszczak: Mąż aktorki zmarł nagle lata temu, syn to jego odbicie
  4. Agnieszka Włodarczyk: Wiek aktorki zdumiewa, wygląda o wiele młodziej
  5. Emilia Krakowska: Wiek aktorki zaskakuje, nie wygląda na swoje lata
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News