asd
screen/youtube/ Kultowe Rozmowy
Patryk Korzec - 24 Grudnia 2018

Anna Dymna i jej mąż zostali bez dachu nad głową. Koszmarny dramat przed świętami

Anna Dymna to kultowa postać polskiej sceny teatralnej i filmowej. Przez wszystkie lata artystycznej działalności rozkochała w sobie miliony Polaków, którzy darzą ją ogromnym szacunkiem i uwielbieniem. Prawie nikt do tej pory jednak nie wiedział, że kobieta wraz z mężem tuż przed świętami przeżyła koszmarny dramat. 

Anna Dymna swoją karierę rozpoczęła na deskach Teatru im. Juliusza Słowackiego w Krakowie w roku 1969. Jej debiutem była rola Isi i Chochoła w Weselu Stanisława Wyspiańskiego. Od tamtego czasu jej dorobek artystyczny poszerzył się o dziesiątki znakomitych ról, zarówno w produkcjach teatralnych, jak i filmowych. Uważana jest za jedną z najbardziej wpływowych postaci w swojej branży, a sympatię Polaków zdobyła przede wszystkim dzięki stale goszczącemu na jej ustach uśmiechowi, wyjątkowej otwartości oraz oczywiście niebanalnemu talentowi. Niewiele osób zdaje sobie jednak sprawę z tego, że kobieta skrywa pewien tragiczny sekret, który na zawsze zmienił jej życie.

Anna Dymna i jej mąż stracili wszystko tuż przed świętami

Wiesław Dymny postanowił przygotować dla swojej ukochanej żony relaksującą kąpiel, która ją uspokoi i pozwoli odpocząć po długim dniu. Niestety nagle doszło do czegoś, czego nie dało się przewidzieć - wybuchł kineskop ich radzieckiego telewizora, od którego zajęły się własnej roboty, drewniane meble. Wszystko stanęło w płomieniach, a mężczyzna w ostatniej chwili uciekł z ognistej pułapki. Anna Dymna przyjęta została wraz z ukochanym przez przyjaciółkę, Elżbietę Karkoszkę. Spędzili wspólnie wyjątkowo przykre i bolesne święta Bożego Narodzenia, nic jednak nie wskazywało, że to dopiero początek ogromnego dramatu. Wigilia 1977 roku miała być ich ostatnią chwilą razem.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Dziecko RossmannaRossmann powinien to nagłaśniać! Kosmetyki niebezpieczne dla dzieci w sprzedażyCzytaj dalej

To niestety nie koniec tragedii artystki

Całe święta przeżywali swoją ogromną tragedię - wspólnie rozpaczali i pocieszali się, że wszystko będzie dobrze. Niestety los chciał inaczej - półtora miesiąca później Wiesław niespodziewanie zmarł, a 27-letniej aktorce świat zupełnie się zawalił. - Straciłam wszystko, co stanowiło istotę mojego życia, wszystko, co kochałam. Nie chciał już nic czuć - mówiła z bólem. Jak sama często podkreśla, te wydarzenia oraz sam ukochany mąż wywarły niesamowity wpływ na jej późniejsze życie. W 20. rocznicę śmierci poprosiła nawet ulubiony zespół jej syna - Big Cyc, o napisanie piosenek do tekstów mężczyzny. Ostatecznie nagrany został cały album poświęcony jego pamięci - "Wszyscy Święci".ZOBACZ TAKŻE:
  1. Anna Mucha pokazała półnagie zdjęcie. Fani oszaleli!
  2. Quebonafide z dziewczyną: Razem wyglądają po prostu cudownie!
  3. Natalia Kukulska pokazała swój dom. Wbije was w ziemię
  4. Doda z grubej rury zaatakowała właśnie TVN! Opadną wam szczęki
  5. Jackowski ma przerażające informacje dla Polaków na 2019 r. Oby to się NIGDY nie spełniło
Andrzej GrabowskiPolsat: Groźne wypadki gwiazd stacji. Prawdziwe dramaty na drogachCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News