Oburzające i bulwersujące, co ludzie mówią Annie Dymnej na ulicy. Powód nie mieści się w głowie

Oburzające i bulwersujące, co ludzie mówią Annie Dymnej na ulicy. Powód nie mieści się w głowie Źródło: facebook.com Fundacja Anny Dymnej "Mimo Wszystko"

Anna Dymna należy do tych aktorek, które w młodości onieśmielały urodą, a potem nieco usunęły się w cień. Artystka może pochwalić się gronem wiernych fanów, którzy podziwiają jej kunszt aktorski, ale niestety czasem trafia też na osoby, które nie mogą się powstrzymać przed uszczypliwymi komentarzami.

Anna Dymna czasami nie wierzy w to, co słyszy na ulicy. Kto by pomyślał, że aktorkę spotykają takie przykrości? Niektórzy ludzie nie trzymają języka za zębami i wprost rzucają rozczarowującymi epitetami.

Aktorka musi znosić przykre komentarze

W "Janosiku" czy też "Królowej Bonie" nie można było od niej oderwać wzroku. Z biegiem czasu aktorka nieco się zmieniła. Anna Dymna w rozmowie z Kubą Wojewódzkim przyznała, że dodatkowych kilogramów nabawiła się po ciąży, potem zaczęła borykać się też z chorobami hormonalnymi. Upływ lat zrobił swoje, a niektórzy dość dosadnie okazują swoje zdziwienie. Anna Dymna niejednokrotnie usłyszała przykre słowa na swój temat, kilka osób nawet ją uśmierciło.

- Ludzie różnie traktują publiczne i znane osoby. Mnie raczej lubią, bo grałam w przeszłości sympatyczne postacie. Ale potrafią też krzyczeć na ulicy: "Boże! To pani? Jaka się pani gruba i wstrętna zrobiła!". Są zdziwieni, że jeszcze wczoraj oglądali film, w którym byłam piękna i młoda, a w jedną noc postarzałam się o kilkadziesiąt lat. Albo pytają: "To pani jeszcze żyje? Przecież pani już podobno dawno umarła" - opowiadała Anna Dymna.

Anna Dymna stara się stawić czoła hejtowi

- Wiem, że nie podpiszę żadnego cyrografu z diabłem. Nie chcę odmłodnieć o 30 lat, do czego dążą niektóre kobiety. Nie wiem, ile mam jeszcze lat życia przed sobą. Gdybym miała się teraz zajmować tym, żeby być szczupłą, odessaną, żeby mi nie wisiał podbródek i żebym miała wszystko gładko naciągnięte, to bym była przerażoną, osaczoną kobietą. A do tego zgorzkniałą i wściekłą - tłumaczyła aktorka w rozmowie z magazynem WP.PL.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Aktorka stara się tłumaczyć, ile ma lat i że czas nie stoi w miejscu. Anna Dymna nie czuje się wyprowadzona z równowagi, ma do siebie spory dystans, ale czuje się zawiedziona, kiedy inni mówią, że jej fundacja Mimo Wszystko to tylko sposób na "lans".

Dzisiaj grzeje: 1. Z ostatniej chwili: Nie żyje człowiek legenda, zasłużony dla Polski. Przykre

2. Przedszkolanka przywiązała dziewczynkę do krzesła. Rodzice odkryli prawdę przez przypadek

Aktorka już od wielu lat jest zaangażowana w pomoc potrzebującym, dlatego krzywdzące są pomówienia, że wybija się na ludzkiej krzywdzie. Anna Dymna zazwyczaj zachęcała hejterów, aby ci "polansowali" się razem z nią i pomagali w organizacji. Wtedy każdy się wycofuje.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wstrząsające, właśnie trwają poszukiwania klienta Biedronki. Wywołał ogromny skandal
  2. Jakub Błaszczykowski przeszedł badania medyczne. Klub wydał pilny komunikat
  3. Współpracownicy Jaworowicz ujawnili całą prawdę o niej. Przed kamerami nie dało się zauważyć, dla niektórych może być wstrząsem
  4. Dramat Królowej życia rozegrał się na oczach widzów. Już nic nie będzie jak kiedyś
  5. Zauważyłeś u sąsiadów deski przykrywające koła aut? Warto zrobić tak jak oni, w okolicy może być poważny problem
  6. Znamy oficjalne wyniki z wszystkich komisji. PKW podała, jak głosowali Polacy

Źródło: Interia, Plotek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News