Poznaliśmy prawdę o relacji Anny Dymnej z jedynym synem. Wiele matek nie zdoła powstrzymać łez

Poznaliśmy prawdę o relacji Anny Dymnej z jedynym synem. Wiele matek nie zdoła powstrzymać łez Źródło: youtube Stowarzyszenie Autorów ZAiKS

Anna Dymna ma tylko jednego syna, Michała, który jest owocem jej drugiego małżeństwa ze Zbigniewem Szotą. Niedawno media ujawniły prawdę o ich relacji, niejedna matka nie zdoła powstrzymać łez. Niewielu o tym wiedziało.

Anna Dymna była trzykrotnie zamężna i ma jednego syna. Michał jest owocem związku słynnej aktorki ze Zbigniewem Szotą. Obecnie gwiazda zaszyła się w swoim domu pod Krakowem, gdzie przez długie tygodnie była zupełnie sama. Niedawno media ujawniły prawdę o jej relacji z synem.

Anna Dymna ma tylko jednego syna, Michała

W ostatnim czasie słynna aktorka ze względu na pandemię koronawrusa zaszyła się w swoim domu w Rząsce. Gwiazda przyznała, że bardzo trudno było jej zrezygnować z bezpośredniego kontaktu z ludźmi i regularnych wizyt w Krakowie, gdzie wykłada w szkole teatralnej. Na szczęście artystka może wciąż kontaktować się z najbliższymi za pomocą internetu.

– Łatwo nie jest, bo przecież moje życie toczyło się w ciągłym biegu, wśród wielu ludzi. Czuję się trochę tak, jakbym na chwilę wstrzymała oddech. Ale dzisiaj zostając w domu, można przecież być wszędzie. Nadal więc działam od świtu do nocy – wyznała Dymna.

Ujawniono prawdę o relacji Anny Dymnej z synem

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jedną z najbliższych osób gwiazdy jest jej jedyny syn, Michał. To owoc jej drugiego małżeństwa z Zbigniewem Szotą. Związek aktorki i fizjoterapeuty nie trwał długo, a ich syn po latach zdecydował się przyjąć nazwisko po pierwszym mężu aktorki, Wiesławie Dymnym. Mężczyzna ma świetny kontakt z mamą i jest dla niej ogromnym wsparciem.

Dzisiaj grzeje: 1. Nowe ognisko koronawirusa nad Bałtykiem. Sanepid pilnie ostrzega Polaków
2. Śmiertelny wypadek polskiego nurka. Zrozpaczona matka obserwowała wszystko z brzegu

Gdy tylko Michał usłyszał, że jego mamie odwołano zajęcia na uczelni i będzie musiała prowadzić je ze studentami w formie zdalnej, natychmiast przyjechał do aktorki i dopilnował, by jej sprzęt elektroniczny działał bez zarzutów. Przez kilka dni dbał o to, by naprawić wszystkie ewentualne problemy techniczne oraz cierpliwie służył swojej mamie radą i pomocą przy obsłudze komputera.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dodaj musztardę do kotletów mielonych. Efekt cię mocno zaskoczy, rodzina od razu poprosi o dokładkę
  2. Już w niedzielę Legia Warszawa może zostać mistrzem Polski. Wystarczy spełnić kilka warunków
  3. Polskę obiegła tragiczna informacja o przedwczesnej śmierci. Niestety, nie żyje Bogdan Dudko
  4. Kasia Kowalska nagle trafiła do szpitala. Dopiero po czasie wyjawiła wstrząsające szczegóły
  5. Były mąż Gosi Rozenek po latach wyznał prawdę, nie mógł dłużej milczeć. Ujawnił tajemnicę swojego ślubu
  6. Nie żyje 37-letni Grzegorz. Na jaw wyszły szczegóły z jego życia, przeżył istne piekło

Źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News