Rodzina drży z obaw o Annę Dymną, boją się najgorszego. Chodzi o jej zdrowie

Rodzina drży z obaw o Annę Dymną, boją się najgorszego. Chodzi o jej zdrowie Źródło: youtube.com Uwaga! TVN

Anna Dymna znana jest z tego, że wszędzie jej pełno, jest perfekcjonistką i wszystkiego stara się sama dopilnować. Bliscy boją się, że organizm znanej aktorki w końcu powie dość. Ostatnio z jej zdrowiem nie jest najlepiej.

68-letnia Anna Dymna jest zmartwieniem dla lekarzy. Wszyscy specjaliści obawiają się, że niedługo może stać się coś bardzo złego. Słów ostrzeżeń aktorka nie bierze do siebie.

Anna Dymna zawsze na pierwszym miejscu stawiała potrzeby innych, potem martwiła się o siebie

Anna Dymna aktywnie bierze udział w spektaklach wystawianych w Starym Teatrze w Krakowie. Każda realizacja wymaga od wszystkich aktorów godzin prób oraz odpowiedniego przygotowania. Podczas jednego z przedstawień Anna Dymna z trudnością dotrwała na scenie do końca. Obecni na miejscu aktorzy z troską, ale też stanowczością starali się przekonać gwiazdę, że powinna zająć się swoim zdrowiem.

Aktorka nie przejęła się tymi słowami, tylko machnęła ręką i wspomniała, że już jutro musi być w Warszawie na ważnych nagraniach. Jej znajomi dobrze wiedzą, że najpierw dba o innych, a dopiero potem o siebie, czego przykładem jest prowadzona przez nią fundacja.

- Z wiekiem jej ciało coraz bardziej się buntuje. Codzienne obcowanie z ludzkimi tragediami obciąża ją też psychicznie, co osłabia jej organizm, a to może skończyć się bardzo źle. Ona tego nie widzi, że przyjmując na siebie problemy innych, sama staje się coraz słabsza - mówi anonimowo przyjaciółka aktorki.

Fundacji poświęciła całe serce, jej podopieczni mogą liczyć na jej pomoc nawet w nocy

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Anna Dymna na co dzień pełni funkcję prezesa w Fundacji Mimo Wszystko, a co roku na jej barkach spoczywa zorganizowanie kultowego już Festiwalu Piosenki Zaczarowanej.

- Mało śpię. Całe dnie biegam i często tylko noc zostaje mi na inne ważne sprawy. Czytam, uczę się tekstów, odpisuję na maile i listy. A gdy wreszcie gaszę światło, to zaczynam myśleć. W dzień mam na to za mało czasu - przyznaje aktorka.

Dzisiaj grzeje: 1. Polacy dostają pilne smsy, Ty też? Nie wolno go ignorować, oznacza ogromne niebezpieczeństwo
2. Kinga Rusin apeluje do samego Prezydenta. Chodzi o skandaliczny materiał TVP

Anna Dymna całkiem niedawno przeszła operację więzadeł. Obiecała też lekarzom, że zadba o swoją wagę, bowiem jej kręgosłup i kolana są obciążone. Ale czym jest dbanie o linię w obliczu chęci pomocy potrzebującym?

- Mój organizm mówi tak: ile lat będziesz mnie tak torturować? Ja z tobą już nie współpracuję. (...) Miałam operację barku, obu stóp. Mam jeszcze sprawną prawą rękę, choć wysiada dłoń. A jak się tak całe życie rozrabia, to kiedyś trzeba za to zapłacić. I tak podziwiam cierpliwość mojego organizmu. Nie dotyka mnie stres związany z tym, że mija czas - analizuje Anna Dymna.

Najlepsze newsy dnia:

  1. WHO ostrzega. Liczba osób chorych na raka może wzrosnąć nawet o 81%
  2. Zawody z udziałem Polaków odwołane. Wszystko przez zagrożenie koronawirusem
  3. Niezwykły przepis na chlebek szczęścia z Watykanu. Efekt jest niebywały, ale nie można się nim dzielić z każdym
  4. Synoptycy łapią się za głowy. Niebawem w Polskę uderzy potężna Zehna, sytuacja będzie fatalna
  5. Mąż kazał przeczytać żonie swoje zapiski, a potem strzelił. Najgorszą rzecz zrobił dopiero, kiedy zaczęła krzyczeć
  6. Kiwi jest najzdrowszym owocem świata. Zjesz 1 dziennie i zauważysz 9 piorunujących zmian w organizmie

Źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News